16 січня у залі засідань районної ради під головуванням Олени Власенко та Анатолія Цимбала за участі голови районної ради Володимира Нікітенка, голови райдержадміністрації Олексія Матюшенка відбулися спільні засідання постійних комісій районної ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення та з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого і середнього бізнесу та управління майном.

17 січня 2018 року о 10-й годині у залі засідань районної ради (м. Гадяч,   вул. Лесі Українки, 2) скликається друге пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії  Гадяцької  районної ради сьомого скликання.

На розгляд сесії вносяться питання:

  1. Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки.
  2. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Та інші.

11 січня у Гадячі урочисто відкрили дитячий будинок сімейного типу, у якому батьки-вихователі Наталія та Анатолій Марченки доглядатимуть семеро дітей віком від 3 до 16 років, п’ятеро з яких взяли під опіку.

9 січня у залі засідань районної ради під головуванням Володимира Нікітенка відбулося засідання Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Гадяччина».

Щиро вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим! 

Нехай ці чудові зимові свята надають життєвих сил та енергії, принесуть у кожну родину щастя і радість, мир та гармонію, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

У ці святкові дні потрібно забути про всі негаразди й невдачі, щиро повірити в диво, і воно обов’язково станеться!

Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове, подаруйте рідним та близьким найдорожче і найцінніше – любов і тепло ваших сердець.

Бажаємо усім міцного здоров’я, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів, плідної професійної діяльності під мирним небом України.

 22 грудня під головуванням Володимира Нікітенка відбулося перше пленарне засідання 29 сесія Гадяцької районної ради 7 скликання.

21 грудня у залі засідань районної ради під головуванням Віктора Ороб’я та Анатолія Цимбала за участі голови районної ради Володимира Нікітенка, голови райдержадміністрації Олексія Матюшенка, його першого заступника Сергія Бондаренка та заступника Олександра Шаповала відбулися спільні засідання постійних комісій Гадяцької районної ради.

19 грудня 2017 року в Гадяцькій центральній районній лікарні відбулося відкриття оновленого неврологічного відділення. Медичний персонал та гостей з урочистим відкриттям вітали голова районної ради Володимир Нікітенко, депутат Полтавської обласної ради Володимир Савченко, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко.

На ремонт відділення використано 1 мільйон гривень зі спеціального фонду обласного бюджету депутата Полтавської обласної ради Володимира Савченка та 500 тис. грн. з районного бюджету.

"Коли потрапляєш в лікарню, чого я не бажаю нікому, то хочеться відчувати себе комфортно, по-домашньому. Це і є наше завдання. Будемо працювати так, щоб пацієнтам було затишно і зручно. Маю надію, що лікарі зможуть віддячити за створенні хороші умови праці своїм професіоналізмом та чуйним ставленням до пацієнтів. Бажаю персоналу відділення плідної праці, а мешканцям районну - комфортних медичних послуг" - зазначив Володимир Павлович.