22 березня 2019 року о 10-й годині у залі засідань районної ради (м. Гадяч, вул. Лесі Українки, 2) скликається пленарне засідання сорок п'ятої сесії  Гадяцької  районної ради сьомого скликання.

На розгляд сесії вносяться питання:

1. Звіт голови районної державної адміністрації про здійсненняделегованих районною радою повноважень.

2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік.

Та інші.

12 березня у залі засідань районної ради під головуванням Володимира Нікітенка за участі голови райдержадміністрації Олексія Матюшенка відбулося засідання президії Гадяцької районної ради.

Володимир Нікітенко повідомив, що відповідно до плану роботи Гадяцької районної ради у 1 кварталі необхідно провести чергову сесію, на якій заслухати звіт голови районної державної адміністрації про здійснення делегованих районною радою повноважень за рік роботи – з березня 2018 по березень 2019 року. Також необхідно затвердити звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік та розглянути ряд інших питань.

Щиро вітаємо вас із радісним святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 березня.

Ніжність і краса, турбота й любов, надія та кохання – усім найціннішим у житті ми зобов’язані нашим дорогим жінкам. Заради вас ми здійснюємо подвиги, шляхетні вчинки та добрі справи. Завдяки вам життя набуває гармонійного змісту, позитивних емоцій та яскравих барв.

Нехай вас ніколи не обминає кохання рідної людини, любов і повага дітей, шана та турбота друзів. Будьте завжди сповнені оптимізму, даруйте нам сонячні усмішки, свою ніжність і душевне тепло.

Бажаємо усім щастя, миру, затишку, добра, весняного настрою і приємних сюрпризів.

Що таке «Що? Де? Коли?» ? Для одних – це популярна телевізійна програма , для інших – це просто набір з трьох запитань , а для деяких – це масовий громадський рух , якому вони  віддають увесь свій вільний час. Інтелектуальний рух у місті Гадяч бере початок з далекого 1995 року.  Одним із засновників інтелектуального руху став керівник клубу інтелектуальних ігор для дорослих «Магніт» Олександр Грабенко .

logo

Керуючись пунктом 18 частини 6, частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення пленарного засідання двадцять четвертої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 14 лютого 2019 року № 1048 «Про затвердження нової редакції Положення про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області», голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про оголошення обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2019 року з 01 березня.

18 лютого у м. Полтаві на нараді у голови облдержадміністрації В.Головка за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб розглянуто питання «Про стан підготовки лікувально-профілактичних закладів області до запровадження пілотного проекту з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення», «Про здійснення пасажирських перевезень автомобільним та залізничним транспортом на території області», «Про забезпечення виборів Президента України у 2019 році на території Полтавської області». За підсумками розгляду дано відповідні доручення. У роботі наради взяв участь голова обласної ради О.Біленький.