ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

РІШЕННЯ

 (П’ятдесят восьма  сесія сьомого скликання)

      14 серпня 2020 року

 

Про укладання трудового контракту

з Шаповалом О.І.

 

Керуючись статтями  23, 24 Кодексу законів про працю України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад Гадяцького району, укладення та розірвання з ними контрактів та Типової форми контракту (зі змінами), затвердженого рішенням дев’ятнадцятої  сесії районної ради сьомого скликання від 24.02.2017 р., враховуючи рішення комісії з  конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора КНП «Гадяцька ЦРЛ» Гадяцької районної ради  від 11.08.2020,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Призначити  Шаповала Олександра Івановича, на посаду директора Комунального некомерційного підприємства «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради» як такого, що пройшов конкурсний відбір, на умовах трудового контракту, з 18 серпня 2020 року, строком на 3 роки.

2.Доручити голові Гадяцької районної ради укласти трудовий контракт з директором Комунального некомерційного підприємства «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради».

3.Гадяцькій районній державній адміністрації сприяти виконанню показників, передбачених контрактом та забезпечити контроль за їх виконанням.

4.Оригінал контракту зберігати у відділі управління майном Гадяцької районної ради.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого та середнього бізнесу  та  управління майном (Цимбал А.Г.).

 

Голова

районної ради                                                                             В.НІКІТЕНКО