ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

РІШЕННЯ

 

 (Сорок п’ята  сесія сьомого скликання)            

22  березня  2019  року

      

Про надання згоди КП «Сервіс»

на передачу в оренду ТОВ «Гадяцьке АТП 15337» рухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад Гадяцького району

 

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України  «Про оренду державного та комунального майна», Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад Гадяцького району, затвердженого рішенням одинадцятої  сесії районної ради сьомого скликання від 05.08.2016, Методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад міста і сіл Гадяцького району та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням дванадцятої  сесії районної ради шостого скликання від 12.04.2012 (зі змінами), розглянувши клопотання КП «Сервіс» Гадяцької районної ради» №54/01-17 від 06.03.2019, з метою ефективного використання майна спільної власності територіальних громад Гадяцького району, враховуючи висновок постійної комісії,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:


  1. Надати згоду комунальному підприємству «Сервіс» Гадяцької районної ради» на передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Гадяцьке автотранспортне підприємство №15337» в оренду рухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад Гадяцького району,  а саме автобусу марки БАЗ, реєстраційний номер ВІ 1921 СТ, 2011 року випуску, балансовою вартістю 199000,00 грн. (сто дев’яносто дев’ять тисяч гривень 00 копійок).

Вищевказаний транспортний засіб  передається в оренду для перевезення населення Гадяцького району на приміських маршрутах, терміном на 2 роки і 11 місяців, з орендною платою 1672,00 грн. (одна тисяча шістсот сімдесят дві гривні 00 коп.) в місяць та подальшим корегуванням розміру місячної орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць.

  1. Відділу управління майном районної ради (Кононенко Л.В.) здійснити погодження та реєстрацію договору оренди рухомого майна, що належить до спільної власності територіальної громад Гадяцького району.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого та середнього бізнесу  та  управління майном (Цимбал А.Г.).

 

 

 

Голова

районної ради                                                                             В. НІКІТЕНКО