ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

РІШЕННЯ

(Тридцять четверта позачергова сесія  сьомого  скликання)

 

 14 червня 2018 року 

Про надання  погодження на розміщення соціальної реклами на нежитлових приміщеннях, що належать до  спільної власності територіальних громад Гадяцького району

 

 

Відповідно  до  статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про рекламу», Постанови Кабінету міністрів України від 29.12.2003 р. № 2067  «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», розглянувши подання Гадяцької районної державної адміністрації,

 

РАЙОННА  РАДА ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати погодження відділам культури та освіти Гадяцької районної державної адміністрації, Гадяцькій центральній районній лікарні та Комунальному некомерційному підприємству «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької районної ради на розміщення соціальної реклами на площах зовнішньої поверхні нежитлових будівель, що належать до спільної власності територіальних громад Гадяцького району, розташованих в м. Гадяч за адресами:  вул. Лохвицька, 1, вул. Полтавська, 44, вул. Гетьманська, 33 та площа Миру, 19.
  2. Гадяцькій районній державній адміністрації забезпечити отримання дозволу на розміщення соціальної реклами в установленому законодавством порядку.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого та середнього бізнесу  та  управління майном (Цимбал А.Г.).

Голова

районної ради                                                                       В. НІКІТЕНКО