ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

РІШЕННЯ

(Тридцять перша сесія сьомого скликання)

 

 16  березня  2018  року

 

Про   встановлення     розміру

кошторисної заробітної плати

 

 

 

Відповідно до  частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20 жовтня 2016 року № 281 «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об'єктів», враховуючи подання районної державної адміністрації,

 

РАЙОННА  РАДА ВИРІШИЛА:

 

  1. Відповідно до узагальнених відділом містобудування,   архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та екології райдержадміністрації розрахунків підрядних організацій, виконаних у відповідності до Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об'єктів встановити розмір кошторисної заробітної плати на 2018 рік при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об'єктів, що споруджуються за рахунок коштів районного бюджету Гадяцького району та коштів підприємств, установ, організацій що належать до комунальної власності територіальної громади району в розмірі 4720,0 грн., що відповідає середньому розряду складності робіт у будівництві 3.8 при виконанні робіт у звичайних умовах .
  2. Контроль за  виконанням  рішення  покласти  на   постійну   комісію районної ради з питань бюджету, фінансів і цін,  соціально–економічного  розвитку  регіону,  малого  і  середнього  бізнесу  та  управління майном   (Цимбал А. Г.).

 

 

 

Голова

районної ради                                                                      В. НІКІТЕНКО