ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 РІШЕННЯ

(Тридцять перша  сесія сьомого скликання)

16  березня  2018  року

  

Про реорганізацію шляхом перетворення

Гадяцької центральної районної лікарні

в Комунальне некомерційне підприємство

Гадяцька центральна районна лікарня

Гадяцької районної ради

 

       Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я» від 06.04.2017 року №2002-VІІІ, Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 року №1013-Р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», відповідно до статей 59, 63, 78 Господарського кодексу України, статей 104-107 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, з метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, якості обстежень, діагностики та лікування різних захворювань мешканців Гадяцького району, впровадження нових підходів щодо організації закладів охорони здоров’я та їх фінансового забезпечення, розглянувши подання Гадяцької районної державної адміністрації,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

  1. Реорганізувати Гадяцьку центральну районну лікарню (код ЄДРПОУ 01999218) шляхом перетворення в Комунальне некомерційне підприємство Гадяцька центральна районна лікарня Гадяцької районної ради.
  2. Встановити, що Комунальне некомерційне підприємство Гадяцька центральна районна лікарня Гадяцької районної ради є правонаступником всіх прав та обов’язків Гадяцької центральної районної лікарні.
  3. Визнати Комунальне некомерційне підприємство Гадяцька центральна районна лікарня Гадяцької районної ради таким, що не підлягає в подальшому приватизації.
  4. Утворити комісію з реорганізації Гадяцької центральної районної лікарні та затвердити її склад згідно з додатком №1.
  5. Місцем роботи комісії з реорганізації Гадяцької центральної районної лікарні визначити приміщення за адресою: Україна, 37300, Полтавська область, місто Гадяч, вул. Лохвицька, 1.
  6. Визначити, що строк пред’явлення вимог кредиторами до Гадяцької центральної районної лікарні складає 2 (два) місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення «Про реорганізацію шляхом перетворення Гадяцької центральної районної лікарні в Комунальне некомерційне підприємство Гадяцька центральна районна лікарня Гадяцької районної ради.
  7. Голові комісії з реорганізації Гадяцької центральної районної лікарні у встановленому чинним законодавством порядку забезпечити вжиття всіх необхідних заходів, щодо реорганізації та державної реєстрації Гадяцької центральної районної лікарні шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство Гадяцька центральна районна лікарня Гадяцької районної ради, у тому числі:

         7.1. Розробку Статуту Комунального некомерційного підприємства Гадяцька центральна районна лікарня Гадяцької районної ради та подання його на затвердження Гадяцькою районною радою.

         7.2. Повідомлення в установленому чинним законодавством України порядку працівників Гадяцької центральної районної лікарні про реорганізацію закладу. Забезпечення дотримання соціально-правових гарантій працівників Гадяцької центральної районної лікарні у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством України.

         7.3. Проведення інвентаризації майна Гадяцької центральної районної лікарні.

         7.4. Проведення розрахунків з бюджетом, дебіторами та кредиторами за зобов’язаннями Гадяцької центральної районної лікарні.

         7.5. Складання передавального акту та надання його на затвердження до Гадяцької районної ради після закінчення строку пред’явлення вимог кредиторами до Гадяцької центральної районної лікарні.

         7.6. Надання державному реєстратору документів, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» для проведення державної реєстрації перетворення Гадяцької центральної районної лікарні.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Гадяцьку районну державну адміністрацію та на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення (Власенко О.М.).

Голова

районної ради                                                                            В. НІКІТЕНКО

 

Додаток

до рішення районної ради

(Тридцять перша  сесія

 сьомого скликання)

15 березня 2018 року

 

                                                

Склад комісії

з реорганізації Гадяцької центральної районної лікарні

 

 

Голова комісії:

 

БАСАРАБ

Олександр Іванович

- головний лікар Гадяцької центральної районної лікарні,

 

Члени комісії:

 

ОДЯГАЙЛО

Марина

Олександрівна

- головний бухгалтер Гадяцької центральної районної лікарні, реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків

 

БОНДАРЕНКО

Сергій Михайлович

- перший заступник голови Гадяцької райдержадміністрації,

 

КОНОНЕНКО

Людмила Василівна

- начальник відділу управління майном Гадяцької районної ради,

 

ПЕРСКЕВИЧ

Павло Валентинович

 

- юрисконсульт Гадяцької центральної районної лікарні,

ВЛАСЕНКО

Олена

Миколаївна

-         голова постійної комісії районної ради з питань

 охорони здоров′я та соціального захисту населення

 

Керуючий справами

виконавчого апарату районної ради                                Н.Г. Мигаль