ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

РІШЕННЯ

 

 (Тридцять перша сесія сьомого скликання)

        16  березня  2018  року

 

    Про передачу нерухомого майна                             

спільної власності

територіальних громад 

Гадяцького району  в оренду

Гадяцькій районній державній адміністрації

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України  «Про оренду державного та комунального майна», Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад Гадяцького району, затвердженого рішенням одинадцятої  сесії районної ради сьомого скликання від 05.08.2016, з метою ефективного використання майна спільної власності територіальних громад Гадяцького району, враховуючи клопотання  Гадяцької РДА №01-41/103 від 28.02.2018, а також висновок постійної комісії районної ради,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:


  1. Передати Гадяцькій районній державній адміністрації нерухоме майно, що належить до спільної власності територіальних громад Гадяцького району, а саме частину нежитлового приміщення загальною площею 34,1 кв.м (з них 26,5 кв.м – основна площа та 7,6 кв.м - допоміжна), що розташоване за адресою: вул. Гетьманська,18, м. Гадяч.

Майно передається в оренду для розміщення служби у справах дітей Гадяцької районної державної адміністрації, терміном на 2 роки і 11 місяців з орендною платою в розмірі одна гривня в рік.

2.Уповноважити відділ управління майном  (Кононенко Л.В.)  підготувати та укласти договір оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад Гадяцького району.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого та середнього бізнесу  та  управління майном (Цимбал А.Г.).

 

Голова

районної ради                                                                             В.НІКІТЕНКО