ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

РІШЕННЯ

 

 (Тридцять перша сесія сьомого скликання)

             16  березня  2018  року

                                       

Про переукладання трудового

контракту з директором КП

«Сервіс» Гадяцької районної ради»

Кирченковим В.П.

 

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Положенням про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад Гадяцького району, укладення та розірвання з ними контрактів та Типової форми контракту, затвердженого рішенням дев’ятнадцятої  сесії районної ради сьомого скликання від 24.02.2017, на підставі заяви Кирченкова В.П. від 27.02.2018, погодженої Гадяцькою районною державною адміністрацією,          враховуючи висновок постійної комісії районної ради,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Переукласти трудовий контракт з Кирченковим Володимиром Петровичем, директором комунального підприємства «Сервіс» Гадяцької районної ради», строком на 3 роки.

2.Доручити голові районної ради підписати трудовий контракт з директором КП «Сервіс» Гадяцької районної ради» Кирченковим В.П.

3.Оригінал контракту зберігати у відділі управління майном Гадяцької районної ради.

4.Гадяцькій районній державній адміністрації (Шаповал О.І.) забезпечити контроль за виконанням показників, передбачених контрактом.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого та середнього бізнесу  та  управління майном (Цимбал А.Г.).

 

 

Голова

районної ради                                                                             В.НІКІТЕНКО