ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

РІШЕННЯ

(Тридцять перша  сесія сьомого скликання)

 16  березня  2018  року

                                    

Про передачу нерухомого  майна в безоплатне користування

  (позичку) КП «Сервіс» Гадяцької районної ради»

 

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», розділу 3 Положення про порядок  передачі в безоплатне користування (позичку) майна спільної власності територіальних громад Гадяцького району, затвердженого рішенням двадцять дев’ятої сесії районної ради шостого скликання від 30.04.2014, враховуючи клопотання  КП «Сервіс» Гадяцької районної ради» №15/9 від 26.02.2018, висновок постійної комісії районної ради,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:


         1.Передати в безоплатне користування (позичку), терміном 2 роки і 11 місяців, комунальному підприємству «Сервіс» Гадяцької районної ради» нерухоме майно, що належить до спільної власності територіальних громад Гадяцького району, а саме частину приміщення нежитлової будівлі, загальною площею 14,5 кв.м (з них 11,3 кв.м – основна площа, 3,2 кв.м – допоміжна), що розташована за адресою: вул. Гетьманська,18, м. Гадяч.

Майно передається для розміщення центру відео спостереження КП «Сервіс» Гадяцької районної ради».

2.Відділу управління майном районної ради (Кононенко Л.В.)  підготувати та укласти договір безоплатного користування (позички) майна спільної власності територіальних громад Гадяцького району.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону,  малого та середнього  бізнесу  та  управління майном (Цимбал А.Г.).

 

 

Голова

районної ради                                                                             В.НІКІТЕНКО