ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

РІШЕННЯ

 

 (Вісімнадцята  позачергова сесія сьомого скликання)    

  

27  січня  2017  року

                                                                                       

Про передачу майна в безоплатне користування   (позичку) відділу

освіти Гадяцької районної

державної адміністрації

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», розділу 3 Положення про порядок  передачі в безоплатне користування (позичку) майна спільної власності територіальних громад міста і сіл Гадяцького району,  затвердженого рішенням  двадцять дев’ятої   сесії районної ради шостого скликання від 30.04.2014, розглянувши клопотання відділу освіти Гадяцької РДА №01-14/2197 від 30.12.2016,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

  1. Передати в безоплатне користування (позичку), терміном на 1 рік, відділу освіти Гадяцької районної державної адміністрації індивідуально-визначене рухоме майно, а саме легковий автомобіль DAEWOO NUBIRA, державний номер 777-19 СН.
  2. Відділу управління майном районної ради (Кононенко Л.В.) підготувати проект договору безоплатного користування (позички) на індивідуально-визначене рухоме майно.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого та середнього бізнесу  та  управління майном (Цимбал А.Г.).

 

 

Голова

районної ради                                                                             В.НІКІТЕНКО