ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

РІШЕННЯ

(Тринадцята позачергова сесія сьомого скликання)

 

05  жовтня  2016  року

 

Про внесення  змін  та затвердження

Статуту Гадяцької дитячої музичної

школи  в новій редакції

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету міністрів  України  від 25.03.1997 року №260 «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей», ЗУ «Про позашкільну освіту»,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до пункту 6.4. Статуту Гадяцької дитячої музичної школи, затвердженого рішенням 20 сесії Гадяцької районної ради 5 скликання від 29.09.2009 року, виклавши його в новій редакції:

«6.4. Розмір плати за навчання учнів встановлюється рішенням педради школи перед початком навчального року, в порядку, визначеному постановами Кабінету Міністрів України за погодженням з органами місцевої виконавчої влади.

Додаткові пільги по оплаті  за навчання  учнів встановлюються у порядку, визначеному Законом України «Про позашкільну освіту» органами місцевої виконавчої влади та органами місцевого самоврядування».

  1. Затвердити Статут Гадяцької дитячої музичної школи в новій редакції.
  2. Начальнику відділу культури райдержадміністрації (Труш Л.В.) забезпечити реєстрацію Статуту Гадяцької дитячої музичної школи відповідно до чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму

(Гайдабура С.Б.).

 

 

Голова

районної ради                                                                                   В. НІКІТЕНКО