ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

РІШЕННЯ

(Тринадцята позачергова сесія сьомого скликання)

 

 05 жовтня 2016 року

 

Про внесення змін до договорів

оренди індивідуально визначеного

майна, що належать до спільної власності

територіальних громад Гадяцького району

 

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України  «Про оренду державного та комунального майна», Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад Гадяцького району, затвердженого рішенням одинадцятої  сесії районної ради сьомого скликання від 05.08.2016 р., згоди редакції газети  «Гадяцького вісника» на внесення змін до договору оренди індивідуально визначеного  майна, що належить до спільної власності територіальних громад Гадяцького району № 5 від 18.05.2016, розглянувши клопотання Регіонального ландшафтного парку «Гадяцький» № 60 від 19.08.2016р.

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до договору оренди індивідуально визначеного майна, що належить до спільної власності територіальних громад Гадяцького району № 5 від 18.05.2016 року, укладеного між відділом управління майном Гадяцької районної ради та редакцією газети «Гадяцький вісник», а саме:

1.1. В абзаці першому пункту 1.1. слова «гараж, загальною площею – 57,3 кв.м» замінити на «гараж, загальною площею – 38 кв.м. (з них частина гаражу    І – 19,3 кв.м, гараж ІІ – 18,7 кв.м)»;

  1. Внести зміни до договору оренди індивідуально визначеного майна, що належить до спільної власності територіальних громад Гадяцького району № 9 від 05.08.2016 року, укладеного між відділом управління майном Гадяцької районної ради та Регіональним ландшафтним парком «Гадяцький», а саме:

2.1. Абзац перший пункту 1.1 добавити словами «та частину гаражу І, площею 19,3 кв.м».

  1. Відділу управління майном Гадяцької районної ради (Рябічіна І.Г.) внести відповідні зміни до договорів оренди індивідуально визначеного майна з вищезазначеними установами.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого та середнього бізнесу  та  управління майном (Цимбал А.Г.).

 

 

 

Голова районної ради                                                               В. НІКІТЕНКО