ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

РІШЕННЯ

 (Тринадцята позачергова сесія сьомого скликання)        

        

05 жовтня 2016 року

 

Про передачу нерухомого майна

спільної власності

територіальних громад 

Гадяцького району  в оренду комунальному підприємству

«Інформаційний   центр «Регіон»

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Закону України  “Про оренду державного та комунального майна”, Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад Гадяцького району, затвердженого рішенням одинадцятої  сесії районної ради сьомого скликання від 05.08.2016, розглянувши клопотання  КП «Інформаційний центр «Регіон» від    30.09.2016 №27, з метою ефективного використання майна спільної власності територіальних громад міста і сіл Гадяцького району

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

  1. Передати в оренду, комунальному підприємству «Інформаційний центр «Регіон», частину приміщення загальною площею 34,8 кв.м (з них 28,5 кв.м – основна площа, 6,3 кв.м – допоміжна) нежитлової будівлі, що розташована за адресою: м. Гадяч, вул. Драгоманова, 8.

Майно передається для розміщення та роботи працівників комунального підприємства «Інформаційний центр «Регіон» терміном на 2 роки і 11 місяців, з орендною платою в розмірі одна гривня в рік.

  1. Відділу управління майном (Рябічіна І.Г.) підготувати проект договору оренди індивідуально-визначеного майна, що належить до спільної власності територіальних громад Гадяцького району.
  2. Надати згоду на дострокове розірвання договору оренди індивідуально визначеного майна, що належить до спільної власності територіальних громад Гадяцького району № 4 укладеного між відділом управління майном Гадяцької районної ради та КП «Інформаційний центр «Регіон» 23.05.2016 р..
  3. 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку району, малого та середнього бізнесу  та  управління майном (Цимбал А.Г.).

 

 

Голова

районної ради                                                                             В.НІКІТЕНКО