ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

РІШЕННЯ

 (Тринадцята позачергова сесія сьомого скликання)         

 

05 жовтня 2016 року

                                                                             

Про внесення змін до рішення

одинадцятої сесії Гадяцької районної ради

сьомого скликання «Про передачу майна

в безоплатне користування (позичку)

Гадяцькій районній державній адміністрації»

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок  передачі в безоплатне користування (позичку) майна спільної власності територіальних громад міста і сіл Гадяцького району,  затвердженого рішенням  двадцять дев’ятої   сесії районної ради шостого скликання від 30.04.2014

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення одинадцятої сесії сьомого скликання Гадяцької районної ради від 05.08.2016 «Про передачу майна в безоплатне користування (позичку) Гадяцькій районній державній адміністрації», а саме:

1.1. з пункту 1 виключити: «Кондиціонери IDEA ISR-12      HR-ST6-N1 в кількості 3 штуки, вартістю 8500 грн, на загальну  суму 25500 грн».

  1. Внести зміни до договору безоплатного користування (позички) укладеного між Гадяцькою районною радою та Гадяцькою районною державною адміністрацією 08.08.2016 року.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого та середнього бізнесу  та  управління майном (Цимбал А.Г.).

 

 

 

Голова

районної ради                                                                             В.НІКІТЕНКО