ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

РІШЕННЯ

 (Тринадцята позачергова сесія сьомого скликання)

 

 05 жовтня 2016 року

                                                   

Про передачу нерухомого майна

спільної власності територіальних громад  Гадяцького району  

в оренду відділу освіти Гадяцької райдержадміністрації

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України  «Про оренду державного та комунального майна», Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад Гадяцького району, затвердженого рішенням одинадцятої  сесії районної ради сьомого скликання від 05.08.2016, з метою ефективного використання майна спільної власності територіальних громад Гадяцького району, розглянувши клопотання відділу освіти Гадяцької районної державної адміністрації від 06.09.2016 №01-15/1419,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:


  1. Поновити договір оренди нерухомого майна частини приміщення загальною площею 12,6 кв.м (основна – 9,8 кв.м та 2,8 кв.м - допоміжна) нежитлової будівлі, яке розташоване за адресою: м. Гадяч, вул. Гетьманська, 18, який укладений між відділом управління майном Гадяцької районної ради та відділом освіти Гадяцької районної державної адміністрації.

Майно передається  для розміщення та роботи районного центру практичної психології і соціальної роботи, терміном на 2 роки і 11 місяців з орендною платою в розмірі одна гривня в рік.

  1. Відділу управління майном Гадяцької районної ради (Рябічіна І.Г.) підготувати проект договору оренди майна, що належить до спільної власності територіальної громад Гадяцького району.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого та середнього бізнесу  та  управління майном (Цимбал А.Г.).

 

 

Голова

районної ради                                                                             В.НІКІТЕНКО