ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

РІШЕННЯ

 (Тринадцята позачергова сесія сьомого скликання)   

    

 05 жовтня 2016 року

                    

Про внесення змін та доповнень до

Положення про відділ управління майном

Гадяцької районної ради

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  п.п.133.4.1, п.133.4 ст.133 Податкового кодексу України, постанови Кабінету міністрів України від 13.07.2016 №440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру», враховуючи лист Гадяцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Полтавській області від 12.09.2016 №1750/7/16-07-10-15-51, з метою приведення Положення про відділ управління майном Гадяцької районної ради до норм чинного законодавства ,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:


  1. Внести зміни та доповнення до Положення про відділ управління майном Гадяцької районної ради, а саме:

1.1. п.1 доповнити реченням  «Відділ є неприбутковою установою, відповідно до вимог Податкового кодексу України».

1.2. п.11 доповнити реченням: «Отримані доходи (прибутки) не розподіляються між засновиком, працівниками відділу (крім оплати праці та нарахування єдиного соціального внеску) і  використовуються виключно для фінансування видатків на утримання відділу, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених у Положенні».

1.3. п.13 доповнити реченням: «У разі припинення (ліквідації, злиття, приєднання або перетворення), активи відділу переходять до іншої неприбуткової організації відповідного виду або зараховуються до доходу районного бюджету».

  1. Начальнику відділу управління майном районної ради (Рябічіна І.Г.) провести реєстрацію Положення відповідно до норм чинного законодавства.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого та середнього бізнесу  та  управління майном (Цимбал А.Г.).

 

Голова

районної ради                                                                             В. НІКІТЕНКО