ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

РІШЕННЯ

(Одинадцята  сесія сьомого скликання)

 

5 серпня 2016 року

 

Про проект  “Інноваційність

та сучасне обладнання

– одні із головних

 складових у сфері медицини”

 

 

      Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розпорядження голови обласної ради від 20.04.2016 р. № 79 «Про оголошення обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2016 року»  та заслухавши інформацію начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Опришко І.О. про проект на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області на тему: “Інноваційність та сучасне обладнання – одні із головних складових у сфері медицини”,                 
 

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1. Схвалити проект “Інноваційність та сучасне обладнання – одні із          головних складових у сфері медицини” та в разі здобуття перемоги в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області передбачити  в  районному бюджеті на 2017 рік кошти у сумі 250,0 тис. грн. для співфінансування даного проекту.
  1. Організацію виконання даного рішення покласти на районну державну адміністрацію, контроль за його виконанням – на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого і середнього бізнесу та управління майном (Цимбал А. Г.).

 

 

Голова

районної ради                                                                   В. НІКІТЕНКО