ГАДЯЦЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ

(Сорок друга сесія шостого скликання)

23.10.2015                                                

Про передачу майна в безоплатне користування  (позичку)

 

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розділу 3 Положення про порядок передачі в безоплатне користування (позичку) майна спільної власності територіальних громад міста і сіл Гадяцького району, затвердженого рішенням двадцять дев’ятої   сесії районної ради шостого скликання від 30.04.2014,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:


  1. Передати в безоплатне користування (позичку) відділу культури Гадяцької районної державної адміністрації нерухоме майно, а саме приміщення підвалу нежитлової будівлі Гадяцького районного будинку дитячої та юнацької творчості, площею 65 кв.м, розташоване за адресою: м. Гадяч,

вул. Лесі Українки, 4, терміном на 2 роки 11 місяців для розміщення експозицій Гадяцького районного історико – краєзнавчого музею.

  1. Відділу освіти Гадяцької районної   державної   адміністрації   (Гулей І.В.) підготувати проект договору безоплатного користування (позички) майна, відділу управління майном районної ради  (Рябічіна І.Г.) забезпечити погодження та реєстрацію договору вищезазначеного майна.
  2. 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, малого і середнього бізнесу та управління майном (Колодяжний О.В.).

 

 

 

Голова

районної ради                                                                             В.НІКІТЕНКО