ГАДЯЦЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ

(Сорок друга сесія шостого скликання)

                                                        

 23.10.2015

Про проведення конкурсу по передачі

майна спільної власності територіальних

громад міста і сіл Гадяцького району в оренду

 

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад міста і сіл Гадяцького району, затвердженого рішенням дванадцятої сесії районної ради шостого скликання від 12.04.2012, з метою забезпечення зайнятості учнів в позаурочний час та ефективного використання майна спільної власності територіальних громад міста і сіл Гадяцького району, розглянувши клопотання відділу освіти Гадяцької районної державної адміністрації

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:


  1. Провести конкурс на оренду індивідуально-визначеного нерухомого майна спільної власності територіальних громад міста і сіл Гадяцького району – частини приміщення актової зали Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, площею 24,0 кв. м., розташованого за адресою: м. Гадяч, вул. Гетьманська, 35 для проведення занять з хореографії.
  2. Відділу освіти Гадяцької районної державної адміністрації (Гулей І.В.) здійснити організаційні заходи щодо підготовки та проведення конкурсу на оренду вищезазначеного майна.
  3. 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, малого і середнього бізнесу та управління майном (Колодяжний О.В.).

 

 

Голова

районної ради                                                                             В.НІКІТЕНКО