1. Звіт виконуючого обов'язки голови районної державної адміністрації Бондаренка С.М.  про здійснення делегованих районною радою повноважень  за  період  з  березня  2019  по  червень  2020 року.
 2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 3 місяці 2020 року.
 3. Про внесення змін до районної Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів – інтернаціоналістів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи на період 2019 -2020 роки.
 4. Про внесення змін та доповнень до районної Програми місцевих стимулів для медичних працівників Гадяцького району на 2017-2020 роки.
 5. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
 6. Звіт директора комунального підприємства  «Сервіс» Гадяцької

 районної ради  Кирченкова Володимира Петровича про  виконання умов контракту за 2019 рік та І квартал 2020 року.

 1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КП

  «Сервіс»» Гадяцької районної ради» за І квартал 2020 року.

 1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Гадяцький центр первинної медико – санітарної допомоги» Гадяцької районної ради за І квартал 2020 року.
 2. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Гадяцька центральна районна лікарня » Гадяцької районної ради за І квартал 2020 року.
 3. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КП «Інформаційний центр «Регіон» Гадяцької районної ради за І квартал 2020 року.
 4. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КП «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради за І квартал 2020 року.
 5. Про внесення змін до Положення про проведення конкурсу та

 призначення на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти, що належать до спільної власності територіальних громад Гадяцького району та Типової форми контракту та затвердження їх в новій редакції.

 1. Про внесення змін до Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств( установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад Гадяцького району, укладення та розірвання з ними контрактів.
 2. Про надання сектору освіти Гадяцької районної державної адміністрації дозволу на списання  нерухомого майна.
 3. Про нарахування орендної плати за користування майном, що належить до спільної власності територіальних громад Гадяцького району.
 4. Про затвердження розпорядження голови районної ради.
 5. Про припинення трудових відносин із керівником КНП «Гадяцька ЦРЛ» Гадяцької  районної  ради Басарабом Олександром Івановичем.
 6. Про укладання трудового контракту з Шаповалом Олександром Івановичем
 7. Різне.