ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

Протокол

спільного засідання постійних комісій районної ради

з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків  із засобами масової інформації, з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму, з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

 

18.02.2020

 

Зал засідань

районної ради

 

Присутні:

Члени комісії з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків із засобами масової інформації:

 

Оробей Віктор Андрійович

Андрушечко Василь Миколайович

Буханець Тамара Іванівна

Кревсун Іван Михайлович

Пашко Сергій Дмитрович

Заїка Наталія Іванівна

 

Члени комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму:

Гайдабура Світлана Борисівна

Хохуля Іван Олександрович

Огризько Ігор Васильович

Близнюк Ігор Олександрович

 

Члени комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Ковальов Іван Олексійович

Пасюта Михайло Іванович

Ростовський Василь Іванович

Пащенко Павло Михайлович

 

Запрошені:

Нікітенко Володимир Павлович, голова районної ради;

Бондаренко Сергій Михайлович, в.о. голови райдержадміністрації;

Пирогова Валентина Яківна, керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Панченко Лідія Михайлівна, керівник апарату райдержадміністрації;

Кулик Оксана Іванівна, начальник фінансового відділу райдержадміністрації;

Березовський Олександр Васильович, заступник начальника Гадяцького відділу поліції  Головного управління Національної поліції в Полтавській області;

Гринь Володимир Олексійович, начальник Гадяцького відділу Миргородської місцевої прокуратури Полтавської області;

Возниця Володимир Олександрович, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

Тарасенко Віталій Юрійович, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

Жартовський Віктор Миколайович, директор Гадяцького районного будинку культури;

Труш Лариса Володимирівна, завідувач сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації;

Басараб Олександр Іванович, головний лікар КНП «Гадяцька ЦРЛ»;

Панасенко Оксана Володимирівна, головний спеціаліст сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації;

Колотвінов Микола Іванович, голова Гадяцької РО ВФСТ «Колос»;

Уніжонний Андрій Петрович, заступник директора Гадяцької КДЮСШ;

Різніченко Зоя Олексіївна, голова районної організації інвалідів;

Тацій Євгенія Іванівна, директор КП «Інформаційний центр «Регіон».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

 1. Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Гадяцького району  за 2019 рік.
 2. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Гадяцького району за 2019 рік.
 3. Звіт директора КП Інформаційний центр «Регіон» Тацій Є.І. про роботу підприємства за 2019 рік.
 4. Про внесення змін до складу присяжних Гадяцького районного суду Полтавської області.
 5. Про Звернення депутатів Гадяцької районної ради до НКРЕП, Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України.
 6. Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради.
 7. Про зняття з контролю рішень районної ради.
 8. Звіт директора Гадяцького районного будинку культури Жартовського В.М. про роботу підприємства за 2019 рік.
 9. Про хід виконання районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки» за 2019 рік.
 10. Про затвердження звіту по районному бюджету за 2019 рік.
 11. Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки.
 12. Про внесення змін до районної Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів – інтернаціоналістів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи на період 2019 -2020 роки.
 13. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
 14. Про внесення змін до статуту КНП «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради та затвердження його в новій редакції.

 

СЛУХАЛИ: Березовського О. В., заступник начальника Гадяцького відділу поліції  Головного управління Національної поліції в Полтавській області, який запропонував заслухати інформацію про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності  органів правопорядку на території Гадяцького району за 2019 рік на сесії районної ради.

ВИСТУПИЛИ:  Оробей В.А., голова постійної комісії, який попрохав до сесії підготувати відповіді на запитання: скільки складено протоколів на водіїв у стані алкогольного сп’яніння? Скільки сталося угонів? Яка ефективність системи відеоспостереження? На яку загальну суму накладено штрафів у 2019 році?

Нікітенко В.П., голова районної ради запитав, чи мала ефективність діяльність служби охорони при КП «Сервіс»? Чи є співпраця з ОТГ у плані залучення дільничних інспекторів?

Березовський О.В. відповів, що працювати з КП «Сервіс» було краще. Наразі планується введення посад дільничних на територіях ОТГ. Кандидати є.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради заслухати інформацію про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності  органів правопорядку на території Гадяцького району за 2019 рік на сесії районної ради.

СЛУХАЛИ: Гриня В. О., начальника Гадяцького відділу Миргородської місцевої прокуратури Полтавської області, який запропонував інформацію про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території  Гадяцького району за 2019 рік заслухати на сесії районної ради.

ВИСТУПИЛИ: Оробей В.А., який попрохав поінформувати депутатів на сесії стосовно укладення райдержадміністрацією договору оренди з порушенням закону.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради заслухати на сесії районної ради інформацію про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території  Гадяцького району за 2019 рік.

СЛУХАЛИ: Тацій Є.І., директора КП «Інформаційний центр «Регіон», яка представила звіт про роботу підприємства за 2019 рік.

ВИСТУПИЛИ: Оробей В.А. подякував за роботу директора та усього колективу. Також попрохав спільно із працівниками поліції відзняти ролики про правила дорожнього руху.

Нікітенко В.П. наголосив на тому, щоб частіше запрошували людей до студії.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рекомендації Про звіт директора КП «Інформаційний центр «Регіон» про роботу підприємства за 2019рік (додаються).

СЛУХАЛИ: Осадчу С. М., головного спеціаліста з питань юридичного забезпечення відділу організаційно-правової роботи виконавчого апарату районної ради, яка поінформувала депутатів про внесення змін до складу присяжних Гадяцького районного суду Полтавської області.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до списку присяжних Гадяцького районного суду.

СЛУХАЛИ: Осадчу С. М., головного спеціаліста з питань юридичного забезпечення відділу організаційно-правової роботи виконавчого апарату районної ради, яка представила проєкт Звернення депутатів Гадяцької районної ради до НКРЕП, Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України стосовно абонплати за транспортування газу.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради прийняти Звернення депутатів Гадяцької районної ради до НКРЕП, Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України.

СЛУХАЛИ: Пирогову В.Я., керуючого справами виконавчого апарату районної ради, яка поінформувала депутатів про внесення змін до складу постійної комісії районної ради.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до складу постійної комісії районної ради.

СЛУХАЛИ: Пирогову В.Я., керуючого справами виконавчого апарату районної ради, яка доповіла про зняття з контролю рішень районної ради.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради зняти з контролю рішення районної ради.

СЛУХАЛИ: Жартовського В.М., директора Гадяцького районного будинку культури, який доповів про роботу підприємства за 2019 рік.

ВИСТУПИЛИ: Оробей В.А., голова постійної комісії, який запитав, чи є проблеми у роботі?

Жартовський В.М. відповів, що проблемою є низькі заробітні плати культпрацівників.

ВИРІШИЛИ: Затвердити рекомендації «Звіт директора Гадяцького районного будинку культури Жартовського В.М. про роботу підприємства за 2019 рік».

СЛУХАЛИ: Панасенко О.В., головного спеціаліста сектору культури райдержадміністрації, яка доповіла про хід виконання районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки» за 2019 рік.

ВИСТУПИЛИ: Оробей В.А., голова постійної комісії, який запропонував змінити маршрут щорічного велопробігу, адже дорожнє полотно по нинішньому маршруту дуже пошкоджене.

Бондаренко С.М., в.о. голови райдержадміністрації повідомив, що КП «Сервіс» виділені кошти для ремонту даної ділянки дороги.

ВИСТУПИЛИ: Колотвінов М.І., голова Гадяцької РО ВФСТ «Колос», який співдоповів по даному питанню;

Оробей В.А., голова постійної комісії, запитав як цьогоріч функціонуватиме футбольна команда «Псел» та міський стадіон?

Нікітенко В.П., голова районної ради зазначив, що футбольну команду потрібно зберегти і вирішити питання фінансування спільно з ОТГ.

Бондаренко С.М. повідомив, що команді потрібен титульний спонсор для нормального функціонування.

ВИСТУПИЛИ: Уніжонний А.П., заступник директора Гадяцької КДЮСШ, який співдоповів по даному питанню.

ВИРІШИЛИ: Затвердити рекомендації «Про хід виконання районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки».

СЛУХАЛИ: Кулик О.І., начальника фінансового відділу райдержадміністрації, яка представила звіт по районному бюджету за 2019 рік.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити звіт по районному бюджету за 2019 рік.

СЛУХАЛИ: Тарасенка В.Ю., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, який ознайомив депутатів із проєктом змін до районної комплексної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районної комплексної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Тарасенка В.Ю., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, який представив рішення про внесення змін до районної Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів – інтернаціоналістів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи на період 2019-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районної Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів – інтернаціоналістів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи на період 2019-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Кулик О.І., начальника фінансового відділу райдержадміністрації, яка ознайомила присутніх із проєктом змін до районного бюджету на 2020 рік.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районного бюджету на 2020 рік.

СЛУХАЛИ: Басараба О.І., головного лікаря КНП «Гадяцька ЦРЛ», який поінформував присутніх про внесення змін до статуту КНП «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради та затвердження його в новій редакції.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до

статуту КНП «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради та затвердження його в новій редакції.

 

 

 

Голова постійної комісії

з питань освіти, культури,

молодіжної політики, спорту і туризму                                         С.Б. Гайдабура

 

Голова постійної комісії

з питань місцевого самоврядування,

забезпечення законності і правопорядку,

депутатської діяльності та етики,

зв’язків  із засобами масової інформації                                         В.А. Оробей

 

Заступник голови постійної комісії

з питань охорони здоров'я та

соціального захисту населення                                                         І.О. Ковальов