ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

Протокол

спільного засідання постійних комісій районної ради

з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків  із засобами масової інформації, з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму, з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

 

20.11.2019

 

Зал засідань

районної ради

 

Присутні:

 

Члени комісії з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків із засобами масової інформації:

Оробей Віктор Андрійович

Кревсун Іван Михайлович

Пашко Сергій Дмитрович

Буханець Тамара Іванівна

Пашко Сергій Дмитрович

Члени комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму:

Гайдабура Світлана Борисівна

Білик Світлана Михайлівна

Інзик Сергій Іванович

Хохуля Іван Олександрович

Огризько Ігор Васильович

Близнюк Ігор Олександрович

 

Члени комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Власенко Олена Миколаївна

Ковальов Іван Олексійович

Мотрич Дмитро Миколайович

Пасюта Михайло Іванович

Пащенко Павло Михайлович

 

Запрошені:

Нікітенко Володимир Павлович, голова районної ради;

Бондаренко Сергій Михайлович, в.о. голови райдержадміністрації;

Шаповал Олександр Іванович, заступник голови райдержадміністрації;

Пирогова Валентина Яківна керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Панченко Лідія Михайлівна,  керівника апарату райдержадміністрації;

Кулик Оксана Іванівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації;

Басараб Олександр Іванович, головний лікар КНП «Гадяцька ЦРЛ» Гадяцької районної ради»

Ростовський Василь Іванович, в.о. головного лікаря КНП «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги»;

Тарасенко Віталій Юрійович, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

Зливко Леся Олександрівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації;

Панасенко Оксана Володимирівна, головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації;

Труш Лариса Володимирівна, начальник відділу культури райдержадміністрації;

Шадчнєва Яна Янаківна, в.о. директора комунального підприємства «Гадяччина туристична»;

Різніченко Зоя Олексіївна, голова районної організації інвалідів;

Биков Євген Вікторович, начальник Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області;

Тацій Євгенія Іванівна, директор КП «Інформаційний центр «Регіон».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про звіт голови Гадяцької районної ради Нікітенка В.П. про свою діяльність за період з листопада 2018 по листопад 2019 року.
 2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року.
 3. Про внесення змін до районної Комплексної Програми профілактики злочинності та правопорушень на 2016-2020 роки.
 4. Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки.
 5. Про внесення змін до районної цільової Програми покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств населення району на 2018 - 2020 роки.
 6. Про внесення змін до районної Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів – інтернаціоналістів, інвалідів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, на 2019-2020 роки.
 7. Про затвердження районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2020 рік.
 8. Про затвердження Комплексної програми мобілізаційної підготовки Гадяцького району на 2020 рік.
 9. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
 10. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької районної ради за ІІІ квартал 2019 року.
 11. Про затвердження фінансового плану КНП «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької районної ради на 2020 рік.
 12. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради за ІІІ квартал 2019 року.
 13. Про затвердження фінансового плану КНП «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради на 2020 рік.
 14. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КП «Інформаційний центр «Регіон» Гадяцької районної ради за ІІІ квартал 2019 року.
 15. Про затвердження фінансового плану КП «Інформаційний центр «Регіон» Гадяцької районної ради на 2020 рік.
 16. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КП «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради за 9 місяців 2019 року.
 17. Про затвердження фінансового плану КП «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради на 2020 рік.
 18. Про затвердження грошових норм витрат на безоплатне одноразове харчування учнів пільгових категорій закладів загальної середньої освіти району у 2020 році.
 19. Про створення Спостережної ради при КНП «Гадяцька центральна районна лікарня»
 20. Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради.
 21. Про внесення змін до складу президії районної ради.
 22. Про затвердження розпорядження   про  звільнення Жуківець О.М. з посади директора комунального підприємства «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради.

 

СЛУХАЛИ: Нікітенка В.П., який запропонував озвучити звіт голови Гадяцької районної ради про свою діяльність за період з листопада 2018 р. по листопад 2019 р.  на пленарному засіданні п’ятдесят третьої сесії.

ВИРІШИЛИ: Заслухати звіт голови Гадяцької районної ради Нікітенка В.П. про свою діяльність за період з листопада 2018 р. по листопад 2019 р.  на пленарному засіданні п’ятдесят третьої сесії.

СЛУХАЛИ: Кулик О.І., начальника фінансового управління райдержадміністрації, яка представила звіт по районному бюджету за 9 місяців 2019 року.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити звіт по районному бюджету за 9 місяців 2019 року.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С.М., в.о. голови райдержадміністрації, який ознайомив присутніх із проєктом змін до районної  Комплексної Програми профілактики злочинності та правопорушень на 2016-2020.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районної  Комплексної Програми профілактики злочинності та правопорушень на 2016-2020.

СЛУХАЛИ: Тарасенка В.Ю. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, який ознайомив присутніх із проєктом змін до районної  Комплексної Програми  соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020  роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районної  Комплексної Програми  соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020  роки.

СЛУХАЛИ: Тарасенка В.Ю. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, який ознайомив присутніх із проектом змін до районної  цільової Програми  покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств населення району на 2018 - 2020 роки (проект рішення додається).

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районної цільової Програми  покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств населення району на 2018 - 2020 роки.

СЛУХАЛИ: Тарасенка В.Ю. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, який ознайомив присутніх із проектом змін до районної Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів – інтернаціоналістів, інвалідів війни та  праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, на 2019-2020 роки. (проект рішення додається).

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районної Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів – інтернаціоналістів, інвалідів війни та  праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, на 2019-2020 роки.  

 

СЛУХАЛИ: Бондаренка С.М., в.о. голови райдержадміністрації, який ознайомив присутніх із проектом  рішення «Про затвердження районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2020 рік.» та пояснив, що в 2020 році фінансування по даній програмі буде здійснюватися на умовах співфінансування з обласного районного та сільських бюджетів.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради прийняти рішення «Про затвердження районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2020 рік.»

СЛУХАЛИ: Бондаренка С.М., в.о. голови райдержадміністрації, який ознайомив присутніх із проектом  рішення «Про затвердження Комплексної програми мобілізаційної підготовки Гадяцького району на 2020 рік.»

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради прийняти рішення «Про затвердження Комплексної програми мобілізаційної підготовки Гадяцького району на 2020 рік.»

СЛУХАЛИ: Кулик О.І., начальника фінансового управління райдержадміністрації, яка представила зміни до районного бюджету на 2019 рік (проект рішення додається).

Білик С.М., яка просила уточнити, яка сума субвенцій була перерахована з бюджету Петрівсько –Роменської сільської ради на КНП «Гадяцька ЦРЛ» Гадяцької районної ради» для придбання  ліків;

Кулик О.І. -  з бюджету Петрівсько –Роменської сільської ради на ЦРЛ на придбання ліків кошти не надходили.

Оробей В.А., який попросив уточнити щодо ремонту покрівлі в АЗПСМ № 2 по вул. Полтавська,44.

Кулик О.І., яка повідомила, що з міського бюджету надійшла субвенція в розмірі 115 тис. 850 грн. для проведення капітального ремонту даху в АЗПСМ м. Гадяч №2.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради прийняти рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 року».

СЛУХАЛИ: Ростовського В.І. в.о. головного лікаря КНП «Гадяцький ЦПМСД» Гадяцької районної ради», який представив звіт про виконання фінансового плану КНП «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької районної ради за ІІІ квартал 2019 року.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити звіт про виконання фінансового плану КНП «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької районної ради за ІІІ квартал 2019 року.

СЛУХАЛИ: Ростовського В.І. в.о. головного лікаря КНП «Гадяцький ЦПМСД» Гадяцької районної ради», який представив фінансовий план КНП «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької районної ради на 2020 рік.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити фінансовий план КНП «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької районної ради на 2020 рік.

СЛУХАЛИ:  Басараба О.І. головного лікаря КНП «Гадяцький ЦПМСД» Гадяцької районної ради», який представив звіт про виконання фінансового плану КНП «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради за ІІІ квартал 2019 року.

ВИСТУПИЛИ: Гайдабура С.Б. яка просила проінформувати щодо скорочення чисельності працівників лікарні;

Басараб О.І. , який повідомив, що штати  КНП «Гадяцька ЦРЛ «Гадяцької районної ради» приведені у відповідність, скорочення чисельності працівників не планується. Та повідомив що з 01.04.2020 р. інсулін буде включено в перелік препаратів програми «Доступні ліки».

Нікітенко В.П., який просив проінформувати щодо придбання реанімобіля для районної лікарні ;

Басараб О.І. - питання придбання реанімобіля в процесі вирішення;

Оробей В.А. - рекомендував головному лікарю висвітлити інформацію, щодо скорочення працівників лікарні на сесії Гадяцької районної ради

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити звіт про виконання фінансового плану КНП «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради за ІІІ квартал 2019 року.

СЛУХАЛИ: Басараба О.І. головного лікаря КНП «Гадяцький ЦПМСД» Гадяцької районної ради», який представив фінансовий план КНП «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради» на 2020 р..

ВИСТУПИВ : Басараб О.І., який повідомив депутатів про нові вимоги Національної служби здоров’я України до діючих відділень лікарень та необхідність придбання апарата мамографа та апарата КТ або МРТ;

Тарасенко В.Ю., який повідомив, що крім вищезазначених апаратів необхідно буде залучати нових лікарів, які будуть працювати з даними апаратами;

Бондаренко С.М., -  потрібно залучати інвестиції через проєкти Державного фонду регіонального розвитку або інші державні проекти.

Нікітенко В.П., який рекомендував головному лікарю краще працювати для залучення коштів з місцевих та державного бюджету.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити фінансовий план КНП «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради» 2020 рік.

СЛУХАЛИ : Тацій Є. І. директор  КП «Інформаційний центр «Регіон» Гадяцької районної ради», яка представила звіт про виконання фінансового плану КП «Інформаційний центр «Регіон» за  ІІІ квартал 2019 року.

ВИСТУПИЛИ: Оробей В.А., який запропонував звертати більше  увагу на висвітлення питань, що мають важливе значення для громади всього району.

Нікітенко В.П., запропонував більше використовувати студію відеозапису та запрошувати представників правоохоронних органів, працівників закладів охорони здоров’я, працівників ДСНС, депутатів всіх рівнів для висвітлення найбільш важливих питань.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити звіт про виконання фінансового плану КП «Інформаційний центр «Регіон» за  ІІІ квартал 2019 року.

СЛУХАЛИ : Тацій Є. І. директор  КП «Інформаційний центр «Регіон» Гадяцької районної ради», яка представила фінансовий план КП «Інформаційний центр «Регіон» на  2020 року..

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити фінансовий план КП «Інформаційний центр «Регіон» на 2020 р.

 СЛУХАЛИ: Шадчнєву Я.Я., яка представила звіт про виконання фінансового плану КП «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради» за 9 місяців 2019 року..

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити звіт про виконання фінансового плану КП «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради» за 9 місяців 2019 року.

СЛУХАЛИ: Шадчнєву Я.Я., яка представила фінансовий план КП «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради» на 2020 року.

ВИСТУПИЛИ : Бондаренко С.М. який доповів, що у зв’язку з дефіцитом фінансування даної комунальної установи, відсутністю прибутку з туристичної діяльності,  запропонував депутатам або затвердити фінансовий план на 2020 або з грудня 2020 року почати процедуру ліквідації;

Оробей В.А., який запропонував дати можливість працювати колективу КП «Гадяччина  туристична» та затвердити фінансовий план на 2020 рік та в подальшому допомагати та підтримувати його;

Нікітенко В.П., який повідомив, всі раціональні ідеї в.о. директора КП «Гадяччина туристична» будуть по можливості підтримані.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити фінансовий план КП «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради» на 2020 рік.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С.М. який ознайомив депутатів з проєктом рішення «Про затвердження грошових норм витрат на безоплатне одноразове харчування учнів пільгових категорій закладів загальної середньої освіти району у 2020 році».

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити грошові норми витрат на безоплатне одноразове харчування учнів пільгових категорій закладів загальної середньої освіти району у 2020 році.

 

СЛУХАЛИ: Бондаренка С.М. який ознайомив депутатів з проєктом рішення «Про створення Спостережної ради при КНП «Гадяцька центральна районна лікарня».

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити Положення про спостережну раду та персональний склад спостережної ради при КНП «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради»

 СЛУХАЛИ : Пирогову В.Я., керуючу справами виконавчого апарату Гадяцької районної ради, яка ознайомила депутатів з проєктом рішення «Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради».

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до складу постійних комісій районної ради.

 СЛУХАЛИ : Пирогову В.Я., керуючу справами виконавчого апарату Гадяцької районної ради, яка ознайомила депутатів з проєктом рішення «Про внесення змін до складу президії районної ради».

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до складу президії районної ради.

СЛУХАЛИ: Кононенко Л.В., начальника відділу управління майном Гадяцької районної ради, яка ознайомила депутатів з проєктом рішення «Про затвердження   розпорядження   про  звільнення Жуківець О.М. з посади директора комунального підприємства «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради.» .

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити розпорядження про звільнення Жуківець О.М. з посади директора КП «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради

 

 

Голова постійної комісії

з питань освіти, культури,

молодіжної політики, спорту і туризму                                         С.Б. Гайдабура

 

Голова постійної комісії

з питань місцевого самоврядування,

забезпечення законності і правопорядку,

депутатської діяльності та етики,

зв’язків  із засобами масової інформації                                     В.А. Оробей

 

Голова постійної комісії

з питань охорони здоров'я та

соціального захисту населення                                                    О.М. Власенко