ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

    

РЕКОМЕНДАЦІЇ

засідання постійної комісії районної ради

з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму

 

14.08.2019

 

Про виконання КП «Гадяччина туристична»

статутних завдань та завдань,

передбачених районною Програмою

«Розвитку туризму у Гадяцькому районі

на 2018-2022 роки»

 

Заслухавши та обговоривши інформації про виконання комунальним підприємством «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради статутних завдань та завдань, передбачених районною Програмою «Розвиток туризму у Гадяцькому районі на 2018-2022 роки» постійна комісія відмічає, що 16.08.2018 року рішенням Гадяцької районної ради створено комунальне підприємство  «Гадяччина туристична». Загальна штатна чисельність працівників становить 5 чоловік. Програмою «Розвиток туризму у Гадяцькому районі на 2018-2022 роки» передбачено фінансування витрат на утримання підприємства на 2019 рік у сумі 650 тис. грн. Станом на 01.08.2019 на підприємстві працює 3 особи – начальник, головний бухгалтер і менеджер. З початку року використано 305,946 тис. грн бюджетних коштів, що складає 47% від запланованої суми на рік.

На виконання статутних завдань та Програми підприємством розроблено 8 туристичних маршрутів, створено офіційний сайт, сторінку в соціальній мережі Фейсбук та здійснено ряд заходів по впорядкуванню екскурсійної діяльності.

Починаючи з травня 2019 року проведено 18 екскурсій, в яких взяло участь понад 400 чоловік. Виручена сума за проведення екскурсій становить7900 грн.

Відповідно до статуту КП «Гадяччина туристична» основним узагальнюючим показником фінансових результатів господарської діяльності є прибуток. Фінансовим планом підприємства дохід від надання послуг на перше півріччя заплановано у сумі 17,5 тис. грн. Фактично отримано 5,4 тис. грн, що складає 31% до плану. Тобто на сьогодні робота підприємства є малоефективною. Однією з причин є кадрове питання. 4 місяці (з грудня 2018 по березень 2019 року) використовувались бюджетні кошти на заробітну плату менеджера, але за цей період не було проведено жодної екскурсії. В результаті працівник розрахувалася.

Відповідно до Положення про постійні комісії районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 27 листопада 2015 року та з метою створення якісного, конкурентоспроможного туристичного продукту у Гадяцькому районі, постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту і туризму рекомендує:

  1. КП «Гадяччина туристична» (Жуківець О.М.):
  • поширювати інформацію про можливості та переваги відпочинку в Гадяцькому районі;
  • розробляти та затверджувати помісячні плани заходів;
  • підвищувати ефективність роботи по організації та проведенню екскурсій для збільшення прибутковості і дохідності підприємства;
  • проводити роботу, спрямовану на залучення інвестицій для удосконалення матеріальної бази туризму.
  1. У разі подальшої незадовільної фінансово-господарської діяльності комунального підприємства та молоефективного виконання статутних завдань та завдань, передбачених районною Програмою «Розвитку туризму у Гадяцькому районі на 2018-2022 роки», не продовжувати контракт із директором КП «Гадяччина туристична» Жуківець О.М.

 

 

Голова  постійної комісії районної

ради з питань освіти, культури,

молодіжної політики, спорту та туризму                                         С. Гайдабура