ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

 Протокол

спільного  засідання постійних комісій районної ради з питань

бюджету, фінансів і  цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого і середнього бізнесу та управління майном та з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування

 

 

  04.06.2019                                                                                                      № 2

 

Присутні:

Члени комісії з питань бюджету, фінансів і  цін, соціально - економічного розвитку регіону,  малого і середнього бізнесу та управління майном:

Цимбал Анатолій Григорович

Верещака Ігор Миколайович

Дудко Володимир Григорович

Міняйло Олександр Васильович

Пилипенко Петро Федорович

 

Члени комісії з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального  природокористування

Доля Іван Павлович

Гурський  Іван Васильович

Рухляда  Григорій Іванович

Скрипка Сергій Михайлович

Ющенко  Олексій Степанович

 

Запрошені:

Члени комісії з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків із засобами масової інформації:

Андрушечко Василь Миколайович

Буханець Тамара Іванівна

Кревсун Іван Михайлович

Члени комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму:

Гайдабура Світлана Борисівна

Інзик Сергій Іванович

Білик Світлана Михайлівна

Огризько Ігор Васильович

Хохуля Іван Олександрович

 

Члени комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Власенко Олена Миколаївна

Ковальов Іван Олексійович

Волик Микола Олексійович

Пащенко Павло Михайлович

 

Нікітенко Володимир Павлович,  голова районної ради;

Матюшенко Олексій Володимирович, голова райдержадміністрації;

Бондаренко Сергій Михайлович, перший заступник голови райдержадміністрації;

Шаповал Олександр Іванович ,  заступник голови райдержадміністрації;

Опришко Анастасія Олександрівна, начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації;

Огризько Віталій Іванович – директор РЛП «Гадяцький»;

 

Порядок денний

 

1.Про хід виконання Програми розвитку дорожнього господарства Гадяцького району на умовах спів фінансування заходів з районного бюджету на 2018-2020 роки    за  період з  травня 2018 по травень 2019 року.

2.Про хід виконання програми розвитку регіонального ландшафтного парку «Гадяцький» на 2018-2020 роки(звіт директора РЛП «Гадяцький» про свою роботу) за перше півріччя 2019 року.

 

СЛУХАЛИ: Опришко Анастасію Олександрівну, начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації, яка

відзвітувала  перед депутатами про хід виконання Програми розвитку дорожнього господарства Гадяцького району на умовах спів фінансування заходів з районного бюджету на 2018-2020 роки    за  період з  травня 2018 по травень 2019 року .

ВИСТУПИЛИ:Міняйло О.В., Цимбал А.Г., члени комісії з питань бюджету, фінансів і  цін, соціально - економічного розвитку регіону,  малого і середнього бізнесу та управління майном, які підняли питання про незадовільний стан дороги Т-17-05  Лохвиця – Гадяч – Охтирка на ділянці від м. Гадяча до межі Гадяцького та Лохвицького  районів;

Буханець Т.І., член комісії з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків із засобами масової інформації, яка вказала на жахливий стан доріг по вул.Горбанівська та вул.Заводська  в  с.Веприк ( дорога С 170220 Госпіталь ІВВВ -/Т-17-05/ загальною протяжністю 2.3 км) та необхідність її найшвидшого ремонту. При цьому Веприцька сільська рада на умовах спів

фінансування готова виділити 100 тис.грн. і в рахунок соц.угоди теж буде виділено сільськогосподарським підприємством 100 тис.грн. Тому прохання до районного бюджету виділити 200тис.грн.для ремонту вищевказаної дороги.

ВИРІШИЛИ:  Інформацію про хід виконання Програми розвитку дорожнього господарства Гадяцького району на умовах спів фінансування заходів з районного бюджету на 2018-2020 роки    за  період з  травня 2018 по травень 2019 року взяти до відома.

Рекомендувати  Гадяцькій міській ОТГ, Петрівсько – Роменській ОТГ, Сергіївській ОТГ:

Прийняти Звернення до Міністерства інфраструктури України щодо   можливості субсидіарності   фінансування ремонту доріг, які знаходяться на території декількох ОТГ. Зокрема, це стосується дороги Т-17-05 Лохвиця – Гадяч – Охтирка на ділянці від м. Гадяча до межі Гадяцького та Лохвицького  районів.

Рекомендувати  районній державній адміністрації:

Вирішити питання про включення до Програми розвитку дорожнього господарства Гадяцького району на умовах спів фінансування заходів з районного бюджету на 2018 -2020 роки  дороги С 170220 Госпіталь ІВВВ -/Т-17-05/ загальною протяжністю 2,3 км, яка знаходиться на території с.Веприк Гадяцького району.

СЛУХАЛИ: Огризька Віталія Івановича, директора РЛП «Гадяцький», який відзвітував  про хід виконання програми розвитку регіонального ландшафтного парку «Гадяцький» на 2018-2020 роки  за перше півріччя 2019 року .

ВИРІШИЛИ: Інформацію про хід виконання програми розвитку регіонального ландшафтного парку «Гадяцький» на 2018-2020 роки  за перше півріччя 2019 року взяти до відома.

 

 Голова постійної комісії з питань

 бюджету, фінансів і  цін,соціально –

 економічного розвитку регіону,

 малого і середнього бізнесу

 та управління майном                    (підписано)                               А.Г.Цимбал   

 

                                                

 

 Голова постійної комісії

 з питань аграрної політики,земельних

 відносин, екології та раціонального

 природокористування                                (підписано)                         І.П.Доля