ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

    

РЕКОМЕНДАЦІЇ

засідання постійної комісії районної ради

з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення

 

20.03.2019 

 

Про хід виконання

Програми зайнятості населення

Гадяцького району на 2018-2020 роки

 

Програма зайнятості населення Гадяцького району прийнята 17 січня 2018 року з метою створення необхідних економічних, організаційно-правових та соціальних умов для забезпечення продуктивної зайнятості населенняраойну, раціонального використання його трудового потенціалу, залучення незайнятої частини громадян працездатного віку, у тому числі громадян з обмеженими можливостями, до економічно активної діяльності.

Протягом 2018 року послугами міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості скористалися 3083 безробітних, з яких 169 осіб з інвалідністю. За звітний період працевлаштовано за направленням служби зайнятості, самостійно та шляхом укладання цивільно-правових угод всього 1731 особа. В громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру приймало участь 909 безробітних.

За рахунок коштів районного бюджету з липня 2018 року у центрі почав діяти компютерний клас, де проходить навчання безробітних з основ компютерної грамотності. Даною послугою скористалися 32 незайняті особи.

Відповідно до Положення про постійні комісії районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 27 листопада 2015 року та з метою створення нових робочих місць, підвищення рівня зайнятості населення, охоплення незайнятих громадян профорієнтаційними послугами постійна комісія районної ради з питань охорони здоров'я і соціального захисту населення рекомендує Гадяцькій міськрайонній філії Полтавського обласного центру зайнятості:

  1. Забезпечувати виконання заходів щодо поліпшення ситуації у сфері зайнятості населення до 2020 року.
  2. Продовжувати здійснювати заходи для підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці, сприяти їх самозайнятості шляхом розширення обсягів підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, активно використовувати проект «Рука допомоги».
  3. Спільно з органами місцевого самоврядування району продовжувати діяльність щодо проведення громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру.
  4. Спільно з відділом освіти райдержадміністрації (Зливко Л.О) вдосконалити організацію та зміст професійної орієнтації учнівської молоді в загальноосвітніх навчальних закладах з метою вибору актуальних на ринку праці професій;
  5. Спільно з КП «Інформаційний центр «Регіон» (Тацій Є.І.) проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо легалізації заробітної плати та спрямовану на зайнятість населення, у тому числі через можливість отримання фінансової підтримки.

 

 

Голова  постійної комісії районної

ради з питань охорони здоров'я

та соціального зазхисту населення                                                    О. Власенко