ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

Протокол

спільного засідання постійних комісій районної ради

з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків  із засобами масової інформації, з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму, з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

 

20.03.2019

 

Зал засідань

районної ради

 

Присутні:

Члени комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму:

Гайдабура Світлана Борисівна

Білик Світлана Михайлівна

Близнюк Ігор Олександрович

Хохуля Іван Олександрович

 

Члени комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Власенко Олена Миколаївна

Ковальов Іван Олексійович

Мотрич Дмитро Миколайович

Пащенко Павло Михайлович

 

Члени комісії з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків із засобами масової інформації:

Оробей Віктор Андрійович

Андрушечко Василь Миколайович

Заїка Наталія Іванівна

 

Запрошені:

Нікітенко Володимир Павлович, голова районної ради;

Матюшенко Олексій Володимирович, голова райдержадміністрації;

Бондаренко Сергій Михайлович, перший заступник голови райдержадміністрації;

Мигаль Наталія Григорівна, керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Пирогова Валентина Яківна, начальник відділу організаційно-правової роботи виконавчого апарату районної ради;

Русанівська Лілія Сергіївна, заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації;

Тарасенко Віталій Юрійович, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

Зливко Леся Олександрівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації;

Різун Любов Миколаївна, директор Гадяцької міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості;

Єрьоміна Ірина Миколаївна, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та екології  райдержадміністрації;

Труш Лариса Володимирівна, начальник відділу культури райдержадміністрації;

Красюк Ольга Володимирівна, директор Гадяцької районної централізованої бібліотечної системи;

Куліш Алла Іванівна, директор районного фонду підтримки підприємництва;

Гордієнко Євген Сергійович, представник Гадяцького відділення Управління СБУ в Полтавській області;

Горкун Людмила Миколаївна, начальник Гадяцького районного відділу з питань пробації;

Тацій Євгенія Іванівна, директор КП «Інформаційний центр «Регіон».

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про хід виконання Програми зайнятості населення Гадяцького району на 2018-2020 роки.
 2. Про хід виконання районної Програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки.
 3. Звіт директора КП «Інформаційний центр «Регіон» Тацій Є. І. про роботу підприємства за 2018 рік.
 4. Звіт голови районної державної адміністрації про здійснення делегованих районною радою повноважень.
 5. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік.
 6. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної Програми профілактики злочинності та правопорушень на 2016-2020 роки.
 7. Про внесення змін до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016 -2020 роки.
 8. Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки.
 9. Про  внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
 10. Про внесення змін до статутів Гадяцької районної централізованої бібліотечної системи та центральної бібліотеки ім. Лесі Українки та затвердження  їх у новій редакції.
 11. Про встановлення меморіальної дошки на приміщенні, що знаходиться за адресою м. Гадяч, вул. Драгоманова,8, з нагоди 170 – річчя від дня народження української письменниці, громадської діячки Олени Пчілки (Ольги Петрівни Драгоманової (Косач).
 12. Про внесення змін до Положення та затвердження посадового складу комісії по розгляду матеріалів щодо встановлення меморіальних дошок на території  Гадяцького району.
 13. Про проведення районного конкурсу «Краще місце масового відпочинку біля водного об’єкта  Гадяцького району 2019 року».

 

СЛУХАЛИ: Різун Л.М., директора Гадяцької міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості, яка відзвітувала про хід виконання Програми зайнятості населення Гадяцького району на 2018-2020 роки.

ВИСТУПИЛИ: Оробей В.А., голова постійної комісії, який запитав які сільські ради активно працюють по питанню залучення людей до громадський робіт і хто не проявляє ініціативи.

Різун Л.М. відповіла, що за останні роки найактивнішими є Рашівська, Сарська, Ціпківська сільські ради, а найменш активними є Книшівська, Мартинівська сільські ради.

ВИСТУПИЛИ: Куліш А. І., директора районного фонду підтримки підприємництва, яка доповіла по питанню створення додаткових робочих місць завдяки роботі Фонду.

ВИРІШИЛИ: Затвердити рекомендації  «Про хід виконання Програми зайнятості населення Гадяцького району на 2018-2020 роки».

СЛУХАЛИ: Зливко Л. О., начальника відділу освіти райдержадміністрації, яка доповіла про хід виконання районної Програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки.

ВИСТУПИЛИ: Нікітенко В.П., голова районної ради, який запитав, чому послуги по ремонту автобусів коштували втричі більше, ніж запасні частини. Бондаренко С.М., перший заступник голови райдержадміністрації відповів, що закуплені запасні частини мінялися власними силами, а ті ремонти, що потребували професійного втручання, проводилися на станціях технічного обслуговування.

Оробей В.А., голова постійної комісії, звернувся до начальника відділу освіти із пропозицією проводити інструктажі із водіями шкільних автобусів та запрошувати до співпраці інспекторів поліції для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи.

ВИРІШИЛИ: Затвердити рекомендації «Про хід виконання районної Програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки» з доповненнями Ороб’я В.А.

СЛУХАЛИ: Тацій Є.І., директора КП «Інформаційний центр «Регіон», яка прозвітувала про роботу підприємства за 2018 рік.

ВИСТУПИЛИ: Нікітенко В.П., голова районної ради, який запитав чи зростає кількість глядачів та як використовується обладнана за кошти районного бюджету студія. 

Тацій Є.І. відповіла, що на тиждень публікації підприємства набирають більше 30 тис. переглядів. Кожного тижня проходять записи в студії. За допомогою комп’ютерної графіки кожне інтервю супроводжується відповідним фоном.

Оробей В.А., голова постійної комісії, подякував Тацій Є.І. за якісне виконання посадових обов’язків та порекомендував більше співпрацювати із депутатським корпусом у питанні висвітлення їхньої діяльності.

ВИРІШИЛИ: Затвердити рекомендації «Звіт директора КП «Інформаційний центр «Регіон» Тацій Є. І. про роботу підприємства за 2018 рік».

СЛУХАЛИ: Матюшенка О.В., голову райдержадміністрації, який запропонував депутатам на сесії заслухати звіт про здійснення делегованих районною радою повноважень.

ВИРІШИЛИ: Заслухати звіт голови райдержадміністрації на сесії районної ради.

СЛУХАЛИ: Русанівську Л. С., заступника начальника фінансового управління райдержадміністрації, яка повідомила, що звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік буде представлений начальником фінансового управління на сесії.

ВИРІШИЛИ: Заслухати на сесії звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С.М., першого заступника голови райдержадміністрації, який ознайомив присутніх із проектом рішення про внесення змін та доповнень до районної Комплексної Програми профілактики злочинності та правопорушень на 2016-2020 роки (проект рішення додається).

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни та доповнення до районної Комплексної Програми профілактики злочинності та правопорушень на 2016-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який представив зміни до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Тарасенка В. Ю., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, який доповів про внесення змін до районної комплексної Програми  соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районної комплексної Програми  соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Русанівську Л. С., заступника начальника фінансового управління райдержадміністрації, яка поінформувала депутатів про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районного бюджету на 2019 рік.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який ознайомив присутніх із проектом рішення про внесення змін до статутів Гадяцької районної централізованої бібліотечної системи та центральної бібліотеки ім. Лесі Українки та затвердження  їх у новій редакції.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до статутів Гадяцької районної централізованої бібліотечної системи та центральної бібліотеки ім. Лесі Українки та затвердити  їх у новій редакції.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який представив проект рішення про встановлення меморіальної дошки на приміщенні, що знаходиться за адресою м. Гадяч, вул. Драгоманова,8, з нагоди 170 – річчя від дня народження української письменниці, громадської діячки Олени Пчілки (Ольги Петрівни Драгоманової (Косач).

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити рішення про встановлення меморіальної дошки на приміщенні, що знаходиться за адресою м. Гадяч, вул. Драгоманова,8, з нагоди 170 – річчя від дня народження української письменниці, громадської діячки Олени Пчілки (Ольги Петрівни Драгоманової (Косач).

СЛУХАЛИ: Мигаль Н. Г., керуючого справами виконавчого апарату районної ради, яка представила проект рішення про внесення змін до Положення та затвердження посадового складу комісії по розгляду матеріалів щодо встановлення меморіальних дошок на території  Гадяцького району.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до Положення та затвердження посадового складу комісії по розгляду матеріалів щодо встановлення меморіальних дошок на території  Гадяцького району.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який поінформував депутатів про проведення районного конкурсу «Краще місце масового відпочинку біля водного об’єкта  Гадяцького району 2019 року» та представив проект рішення.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії затвердити рішення про проведення районного конкурсу «Краще місце масового відпочинку біля водного об’єкта  Гадяцького району 2019 року».

 

 

Голова постійної комісії

з питань місцевого самоврядування,

забезпечення законності і правопорядку,

депутатської діяльності та етики,

зв’язків  із засобами масової інформації                                     В.А. Оробей

 

Голова постійної комісії

з питань охорони здоров'я та

соціального захисту населення                                                    О.М. Власенко

 

Голова постійної комісії

з питань освіти, культури,

молодіжної політики, спорту і туризму                                         С.Б. Гайдабура