ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

Протокол

спільного засідання постійних комісій районної ради

з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків  із засобами масової інформації, з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму, з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

 

19.12.2018

 

Зал засідань

районної ради

 

Присутні:

Члени комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму:

Гайдабура Світлана Борисівна

Інзик Сергій Іванович

Білик Світлана Михайлівна

Близнюк Ігор Олександрович

 

Члени комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Власенко Олена Миколаївна

Ковальов Іван Олексійович

Волик Микола Олексійович

 

Члени комісії з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків із засобами масової інформації:

Кревсун Іван Михайлович

Буханець Тамара Іванівна

Андрушечко Василь Миколайович

 

Запрошені:

Нікітенко Володимир Павлович, голова районної ради;

Матюшенко Олексій Володимирович, голова райдержадміністрації;

Бондаренко Сергій Михайлович, перший заступник голови райдержадміністрації;

Шаповал Олександр Іванович, заступник голови райдержадміністрації;

Мигаль Наталія Григорівна, керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Пирогова Валентина Яківна, начальник відділу організаційно-правової роботи виконавчого апарату районної ради;

Кулик Оксана Іванівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації;

Опришко Анастасія Олександрівна, начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації;

Басараб Олександр Іванович, головний лікар Гадяцької ЦРЛ;

Гусаренко Віта Олексіївна, заступник головного лікаря КЗ «Гадяцький ЦПМСД»;

Остапенко Тетяна Василівна, завідувач архівним сектором райдержадміністрації;

Воловик Любов Іванівна, начальник трудового архіву Гадяцького району;

Тацій Євгенія Іванівна, директор КП «Інформаційний центр «Регіон».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про внесення змін до районної Програми розвитку архівної справи у Гадяцькому районі на 2016-2018 роки.
 2. Про внесення змін до Програми розвитку туризму у Гадяцькому районі на 2018-2022 роки.
 3. Про внесення змін та доповнень до районної комплексної Програми місцевих стимулів для медичних працівників Гадяцького району на 2017 – 2020 роки.
 4. Про внесення змін та доповнень до Комплексної Програми мобілізаційної підготовки Гадяцького району на 2017 – 2019 роки.
 5. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
 6. Про Програму економічного і соціального розвитку Гадяцького району на 2019 рік.
 7. Про районний бюджет на 2019 рік.
 8. Про Програму розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження  в Гадяцькому районі на 2019–2020 роки.
 9. Про затвердження Програми безоплатного та пільгового забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих груп населення на 2019-2021 роки.
 10. Про затвердження районної Програми забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю технічними засобами для використання в побутових умовах на 2019 -2021 роки.
 11. Про затвердження фінансового плану КП «Гадяччина» туристична» Гадяцької районної ради» на 2019 рік.
 12. Про план роботи Гадяцької районної ради на 2019 рік.

 

СЛУХАЛИ: Остапенко Т. В., завідувача архівним сектором райдержадміністрації, яка представила проект змін до районної Програми розвитку архівної справи у Гадяцькому районі на 2016-2018 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районної Програми розвитку архівної справи у Гадяцькому районі на 2016-2018 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який ознайомив присутніх із проектом рішення про внесення змін до Програми розвитку туризму у Гадяцькому районі на 2018-2022 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до Програми розвитку туризму у Гадяцькому районі на 2018-2022 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який ознайомив присутніх із змінами та доповненнями до районної комплексної Програми місцевих стимулів для медичних працівників Гадяцького району на 2017-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни та доповнення до районної комплексної Програми місцевих стимулів для медичних працівників Гадяцького району на 2017-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який представив зміни та доповнення до Комплексної Програми мобілізаційної підготовки Гадяцького району на 2017-2019 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни та доповнення до Комплексної Програми мобілізаційної підготовки Гадяцького району на 2017-2019 роки

СЛУХАЛИ: Кулик О. І., начальника фінансового управління райдержадміністрації, яка поінформувала депутатів про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районного бюджету на 2018 рік.

СЛУХАЛИ: Опришко А. О., начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації, яка представила Програму економічного і соціального розвитку Гадяцького району на 2019 рік.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити Програму економічного і соціального розвитку Гадяцького району на 2019 рік.

СЛУХАЛИ: Кулик О. І., начальника фінансового управління райдержадміністрації, яка представила проект районного бюджету на 2019 рік.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити бюджет на наступний рік.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який ознайомив членів постійних комісій із проектом Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження  в Гадяцькому районі на 2019-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити Програму розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження  в Гадяцькому районі на 2019-2020 роки

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який представив проект Програми безоплатного та пільгового забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих груп населення на 2019-2021 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити Програму безоплатного та пільгового забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих груп населення на 2019-2021 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який доповів про проект районної Програми забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю технічними засобами для використання в побутових умовах на 2019-2021 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити Програму забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю технічними засобами для використання в побутових умовах на 2019-2021 роки

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який ознайомив депутатів із проектом фінансового плану КП «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради» на 2019 рік.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити фінансовий план КП «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради» на 2019 рік

СЛУХАЛИ: Мигаль Н. Г., керуючого справами виконавчого апарату районної ради, яка представила план роботи Гадяцької районної ради на 2019 рік.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити план роботи Гадяцької районної ради на 2019 рік.

 

Голова постійної комісії

з питань місцевого самоврядування,

забезпечення законності і правопорядку,

депутатської діяльності та етики,

зв’язків  із засобами масової інформації                                     В.А. Оробей

 

Голова постійної комісії

з питань охорони здоров'я та

соціального захисту населення                                                    О.М. Власенко

 

Голова постійної комісії

з питань освіти, культури,

молодіжної політики, спорту і туризму                                         С.Б. Гайдабура