ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

Протокол

спільного засідання постійних комісій районної ради

з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму, з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення та з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків  із засобами масової інформації

 

28.11.2018

 

Зал засідань

районної ради

 

Присутні:

Члени комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму:

Гайдабура Світлана Борисівна

Інзик Сергій Іванович

Білик Світлана Михайлівна

Хохуля Іван Олександрович

 

Члени комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Власенко Олена Миколаївна

Мотрич Дмитро Миколайович

Пасюта Михайло Іванович

 

Члени комісії з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків із засобами масової інформації:

Оробей Віктор Андрійович

Корнієнко Василь Володимирович

Пашко Сергій Дмитрович

 

Запрошені:

Запрошені:

Нікітенко Володимир Павлович, голова районної ради;

Матюшенко Олексій Володимирович, голова райдержадміністрації;

Бондаренко Сергій Михайлович, перший заступник голови райдержадміністрації;

Шаповал Олександр Іванович, заступник голови райдержадміністрації;

Мигаль Наталія Григорівна, керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Пирогова Валентина Яківна, начальник відділу організаційно-правової роботи виконавчого апарату районної ради;

Кулик Оксана Іванівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації;

Панасенко Оксана Володимирівна, в.о. начальника відділу культури райдержадміністрації;

Зливко Леся Олександрівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації;

Сидоренко Тетяна Олександрівна, директор Гадяцького науково-методичного центру;

Басараб Олександр Іванович, головний лікар Гадяцької ЦРЛ;

Гусаренко Віта Олексіївна, заступник головного лікаря КЗ «Гадяцький ЦПМСД»;

Тарасенко Віталій Юрійович, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

Остапенко Тетяна Василівна, завідувач архівним сектором райдержадміністрації;

Апарін Євген Федорович, директор Гадяцького центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів;

Горкун Людмила Миколаївна, начальник Гадяцького районного відділу з питань пробації;

Возниця Володимир Олександрович, директор Гадяцького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;

Бережний Іван Іванович, голова районної організації ветеранів війни та праці;

Різніченко Зоя Олексіївна, голова районної організації інвалідів;

Биченко Віталій Васильович, голова ради Гадяцького районного добровільного товариства «Союз Чорнобиль»;

Тацій Євгенія Іванівна, директор КП «Інформаційний центр «Регіон».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про хід виконання районної Програми оздоровлення і відпочинку дітей на 2016-2019 роки у період оздоровчої кампанії 2018 року.
 2. Про хід виконання Комплексної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО,мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки за 9 місяців 2018 року.
 3. Про роботу Гадяцького науково-методичного центру.
 4. Про хід виконання Комплексної програми мобілізаційної підготовки Гадяцького району на 2017-2019 роки.
 5. Про хід виконання районної цільової соціальної Програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки.
 6. Про стан фінансового забезпечення потреб хворих на цукровий діабет у препаратах інсуліну у 2018 році.
 7. Про звіт голови Гадяцької районної ради Нікітенка В.П. про свою діяльність за період з листопада 2017 року по листопад 2018 року.
 8. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.
 9. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної Програми профілактики злочинності та правопорушень на 2016-2020 роки.
 10. Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки.
 11. Про внесення змін до районної Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи на період 2017-2018 роки.
 12. Про внесення змін до районної Програми «Молодь Гадяччини» на 2018-2020 роки.
 13. Про внесення змін до Програми покращення умов  обслуговування населення Гадяцького району Комунальним некомерційним підприємством  «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради на 2018-2020 роки.
 14. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
 15. Про районну Програму підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи на період 2019-2020 роки.
 16. Про районну Програму «Надання соціальних послуг соціально вразливим верствам населення на безоплатній основі на 2019-2020 роки».
 17. Про Програму розвитку архівної справи у Гадяцькому районі на 2019-2021 роки.
 18. Про затвердження Програми впровадження добровільного медичного страхування працівників бюджетної сфери Гадяцького району на 2018 – 2020 роки.
 19. Про затвердження фінансового плану на 2019 рік Комунального некомерційного підприємства «Гадяцький центр первинної медико –санітарної допомоги» Гадяцької районної ради.
 20. Про затвердження фінансового плану на 2019 рік Комунального некомерційного підприємства «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради.
 21. Про затвердження фінансового плану на 2019 рік КП «Інформаційний центр «Регіон».
 22. Про затвердження штатного розпису КП «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради.
 23. Про підтримку звернення депутатів Шишацької районної ради Полтавської області до Президента України, Верховної Ради України та районних рад Полтавської області.

СЛУХАЛИ: Панасенко О. В., в.о. начальника відділу культури райдержадміністрації, яка поінформувала про хід виконання районної Програми оздоровлення і відпочинку дітей на 2016-2019 роки у період оздоровчої кампанії 2018 року.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рекомендації «Про хід виконання районної Програми оздоровлення і відпочинку дітей на 2016-2019 роки у період оздоровчої кампанії 2018 року».

СЛУХАЛИ: Тарасенка В.Ю., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, який доповів       про хід виконання Комплексної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО,мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки за 9 місяців 2018 року.

ВИРІШИЛИ: Затвердити рекомендації «Про хід виконання Комплексної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО,мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки за 9 місяців 2018 року» .

СЛУХАЛИ: Сидоренко Т. О., директора науково-методичного центру, яка прозвітувала про роботу Гадяцького науково-методичного центру.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рекомендації «Про роботу Гадяцького науково-методичного центру».

СЛУХАЛИ: Кеду А.М., завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації, який доповів про хід виконання Комплексної програми мобілізаційної підготовки Гадяцького району на 2017-2019 роки.

ВИРІШИЛИ: Інформацію взяти до відома.

СЛУХАЛИ: Басараба О. І., головного лікаря Гадяцької ЦРЛ, який поінформував про хід виконання районної цільової соціальної Програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки.

ВИРІШИЛИ: Затвердити рекомендації «Про хід виконання районної цільової соціальної Програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки».

СЛУХАЛИ: Басараба О. І., головного лікаря Гадяцької ЦРЛ, який доповів про стан фінансового забезпечення потреб хворих на цукровий діабет у препаратах інсуліну у 2018 році.

ВИРІШИЛИ: Інформацію взяти до відома.

СЛУХАЛИ: Ороб’я В.А, голову постійної комісії, який запропонував звіт  голови Гадяцької районної ради Нікітенка В.П. про свою діяльність за період з листопада 2017 року по листопад 2018 року заслухати на пленарному засіданні сесії.

ВИРІШИЛИ: Заслухати звіт  голови Гадяцької районної ради Нікітенка В.П. про свою діяльність за період з листопада 2017 року по листопад 2018 року на черговій сесії.

СЛУХАЛИ: Кулик О. І., начальника фінансового управління райдержадміністрації, яка представила звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який ознайомив присутніх із проектом рішення про внесення змін  та доповнень до районної Комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень на 2016–2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районної Комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень на 2016-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Тарасенка В.Ю., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, який представив проект змін до Комплексної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО,мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до Комплексної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО,мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки

СЛУХАЛИ: Тарасенка В.Ю., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, який ознайомив із проектом змін до районної Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи на період 2017-2018 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до

районної Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи на період 2017-2018 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який поінформував про внесення змін та доповнень до районної Програми «Молодь Гадяччини» на 2018-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити зміни до районної Програми «Молодь Гадяччини» на 2018-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який представив проект змін до Програми покращення умов обслуговування населення Гадяцького району Комунальним некомерційним підприємством «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради на 2018-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до Програми покращення умов обслуговування населення Гадяцького району Комунальним некомерційним підприємством «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради на 2018-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Кулик О. І., начальника фінансового управління райдержадміністрації, яка поінформувала депутатів про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районного бюджету на 2018 рік.

СЛУХАЛИ: Тарасенка В.Ю., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, який представив проект районної Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи на період 2019-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити районну Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи на період 2019-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який представив районну Програму «Надання соціальних послуг соціально вразливим верствам населення на безоплатній основі на 2019-2020 роки».

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити районну Програму «Надання соціальних послуг соціально вразливим верствам населення на безоплатній основі на 2019-2020 роки».

СЛУХАЛИ: Остапенко Т. В., завідувача архівним сектором райдержадміністрації, яка ознайомила із проектом районної Програми розвитку архівної справи у Гадяцькому районі на 2019-2021 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити районну Програму розвитку архівної справи у Гадяцькому районі на 2019-2021 роки.

СЛУХАЛИ: Шаповала О.І., заступника голови райдержадміністрації, який представив на розгляд Програму впровадження добровільного медичного страхування  працівників бюджетної сфери Гадяцького району на 2018 – 2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити Програму впровадження добровільного медичного страхування  працівників бюджетної сфери Гадяцького району на 2018 – 2020 роки.      

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який поінформував про необхідність затвердити фінансові плани на 2019 рік Комунального некомерційного підприємства «Гадяцький центр первинної медико –санітарної допомоги» Гадяцької районної ради, Комунального некомерційного підприємства «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради, КП «Інформаційний центр «Регіон» та представив відповідні проекти рішень.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити фінансові плани на 2019 рік Комунального некомерційного підприємства «Гадяцький центр первинної медико–санітарної допомоги» Гадяцької районної ради, Комунального некомерційного підприємства «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради, КП «Інформаційний центр «Регіон».

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який представив проект рішення про затвердження штатного розпису КП «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити штатний розпис КП «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради.

СЛУХАЛИ: Ороб’я В.А, голову постійної комісії, який зачитав звернення депутатів Шишацької районної ради Полтавської області до Президента України, Верховної Ради України та районних рад Полтавської області та запропонував його підтримати.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради підтримати звернення депутатів Шишацької районної ради Полтавської області до Президента України, Верховної Ради України та районних рад Полтавської області

  

 

Голова постійної комісії

з питань місцевого самоврядування,

забезпечення законності і правопорядку,

депутатської діяльності та етики,

зв’язків  із засобами масової інформації                                     В.А. Оробей

 

Голова постійної комісії

з питань охорони здоров'я та

соціального захисту населення                                                    О.М. Власенко

 

Голова постійної комісії

з питань освіти, культури,

молодіжної політики, спорту і туризму                                         С.Б. Гайдабура