ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА   

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ

засідання постійної комісії районної ради

з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму

 

28.11.2018

 

Про хід виконання

районної Програми

оздоровлення та відпочинку

дітей на 2016-2019 роки

у період оздоровчої кампанії

влітку 2018 року

 

        Заслухавши та обговоривши інформацію в.о. начальника відділу культури райдержадміністрації Панасенко О.В. про виконання у 2018 році районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки, з метою створення сприятливих умов для якісного відпочинку та оздоровлення дітей  району, постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендує:

 

  1. Відділу культури райдержадміністрації (Панасенко О.В.) спільно з учасниками Програми продовжувати роботу з охоплення оздоровчими послугами дітей у таборах, розташованих на території району та за його межами.
  2. Відділу культури райдержадміністрації (Панасенко О.В.) спільно з КП «Інформаційний центр «Регіон» (Тацій Є.І.) заздалегідь інформувати населення району про можливість оздоровлення дітей, зокрема з частковою оплатою вартості путівок.
  3. Відділу освіти (Зливко Л.О.), відділу культури райдержадміністрації (Панасенко О.В.) спільно з сільвиконкомами проводити роботу щодо залучення коштів підприємств, установ, організацій, громадських благодійних фондів, не заборонених законодавством, для організації відпочинку та оздоровлення дітей.

 

Голова  постійної комісії районної

ради з питань освіти, культури,

молодіжної політики, спорту та туризму                                    С.Б. Гайдабура