ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

    

РЕКОМЕНДАЦІЇ

засідання постійної комісії районної ради з

питань місцевого самоврядування,забезпечення законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв′язків із засобами масової інформації

 

13.03.2018

 

Про виконання депутатських обов’язків

щодо підготовки та участі у роботі пленарних

засідань районної ради 7 скликання за 2017 рік

 

Заслухавши та обговоривши інформацію про виконання депутатських обов’язків щодо підготовки та участі у роботі пленарних засідань районної ради постійна комісія з питань місцевого самоврядування,забезпечення законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв′язків із засобами масової інформації констатує, що майже всі депутати Гадяцької районної ради сьомого скликання дослухалися до минулорічних рекомендацій та почали краще відвідувати засідання постійних комісій і пленарні засідання сесій районної ради. Зокрема у порівнянні з минулим роком удвічі збільшилася кількість тих, хто не пропустив жодного засідання постійної комісії та пленарного засідання сесії. У той же час депутат Грицан Микола Іванович продовжує ігнорувати роботу районної ради, взявши участь у 2017 році лише у одному засіданні постійної комісії із п’яти та трьох засіданнях сесій районної ради із тринадцяти.

Відповідно до Положення про постійні комісії районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 27 листопада 2015 року, та з метою належного виконання депутатських повноважень і обов’язків постійна комісія районної ради з питань місцевого самоврядування,забезпечення законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв′язків із засобами масової інформації рекомендує:

  1. Депутатам Гадяцької районної ради сьомого скликання сумлінно виконувати депутатські обов’язки. У разі неможливості бути присутнім на пленарному засіданні ради, засіданнях постійної комісії та інших органів ради, до складу яких депутат входить, письмово або усно, з зазначенням причин, повідомляти заздалегідь про це особу, яка очолює відповідний орган ради, та відповідального працівника виконавчого апарату ради, який забезпечує організацію роботи відповідної комісії.
  2. Виконавчому апарату районної ради поширити через ЗМІ інформацію про участь депутатів Гадяцької районної ради у роботі постійних комісій та пленарних засідань районної ради за 2017 рік.
  3. Звернутися до керівного органу політичної фракції БПП «Солідарність» у районній раді про невиконання депутатом районної ради Грицаном М.І. (який обраний до ради за списками цієї політичної сили) своїх депутатських повноважень.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Голова  постійної комісії районної

ради з питань місцевого самоврядування,

забезпечення законності і правопорядку,

депутатської діяльності та етики,

зв′язків із засобами масової інформації                                                  В. Оробей