ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

Протокол

спільного засідання постійних комісій районної ради

з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму, з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення та з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків  із засобами масової інформації

 

13.03.2018                                                                                                        

 

Зал засідань

районної ради

 

Присутні:

Члени комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму:

Гайдабура Світлана Борисівна

Інзик Сергій Іванович

Білик Світлана Михайлівна

Близнюк Ігор Олександрович

Огризько Ігор Васильович

Хохуля Іван Олександрович

Сірик Олександр Васильович

 

Члени комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Власенко Олена Миколаївна

Ковальов Іван Олексійович

Пасюта Михайло Іванович

 

Члени комісії з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків із засобами масової інформації:

Оробей Віктор Андрійович

Андрушечко Василь Миколайович

Кревсун Іван Михайлович

Пашко Сергій Дмитрович

Буханець Тамара Іванівна

Корнієнко Василь Володимирович

 

 

 

 

Запрошені:

Нікітенко Володимир Павлович, голова районної ради;

Матюшенко Олексій Володимирович, голова райдержадміністрації;

Бондаренко Сергій Михайлович, перший заступник голови райдержадміністрації;

Мигаль Наталія Григорівна, керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Пирогова Валентина Яківна, начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради;

Кулик Оксана Іванівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації;

Панасенко Оксана Володимирівна, головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації;

Труш Лариса Володимирівна, начальник відділу культури райдержадміністрації;

Колотвінов Микола Іванович, голова Гадяцької районної організації ВФСТ „Колос”;

Гнипа Юрій Іванович, директор Гадяцької КДЮСШ;

Зливко Леся Олександрівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації;

Різун Любов Миколаївна, директор Гадяцького районного центру зайнятості;

Бережний Іван Іванович, голова районної організації ветеранів війни та праці;

Різніченко Зоя Олексіївна, голова районної організації інвалідів;

Красюк Ольга Володимирівна, директор центральної бібліотечної системи;

Жартовський Віктор Миколайович, директор Гадяцького районного Будинку культури;

Басараб Олександр Іванович, головний лікар Гадяцької ЦРЛ;

Апарін Євген Федорович, директор Гадяцького центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю;

Тарасенко Віталій Юрійович, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

Тацій Євгенія Іванівна, директор КП «Інформаційний центр «Регіон».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про виконання депутатських обов’язків щодо підготовки та участі у роботі пленарних засідань районної ради 7 скликання за 2017 рік.
 2. Про хід виконання районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2018 роки.
 3. Про хід виконання Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження в Гадяцькому районі на 2016-2018 роки.
 4. Про хід виконання Програми професійної орієнтації учнівської молоді Гадяцького району на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей у 2015-2018 роках (за 2017 рік).
 5. Про хід виконання Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи на період 2017-2018 роки (звіти керівників організацій за 2017 рік).
 6. Звіт директора Гадяцького районного Будинку культури ЖартовськогоВ.М.  за період з квітня 2017 по березень 2018 року.
 7. Звіт директора центральної бібліотечної системи Красюк О.В. про роботу у 2017 році.
 8. Про звіт голови Гадяцької районної державної адміністрації про здійснення районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень за період з березня 2017  по  березень 2018 року.
 9. Про внесення змін до районної Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання та книго розповсюдження в Гадяцькому районі на період 2016 -2018 роки.
 10. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
 11. Про реорганізацію шляхом перетворення Гадяцької центральної районної лікарні в Комунальне некомерційне підприємство Гадяцька центральна районна лікарня Гадяцької районної ради.
 12. Про внесення змін до відомостей про Мартинівську ЗОШ І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради в ЄДР.

 

СЛУХАЛИ: Мигаль Н.Г., керуючого справами виконавчого апарату районної ради, яка доповіла про виконання депутатських обов’язків щодо підготовки та участі у роботі пленарних засідань районної ради 7 скликання за 2017 ріr.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рекомендації «Про виконання депутатських обов’язків щодо підготовки та участі у роботі пленарних засідань районної ради 7 скликання за 2017 рік» (додаються).

СЛУХАЛИ: Панасенко О. В., головного спеціаліста відділу культури райдержадміністрації, яка відзвітувала про хід виконання районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2018 роки.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рекомендації «Про хід виконання районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2018 роки» (додаються).

СЛУХАЛИ: Труш Л. В., начальника відділу культури райдержадміністрації, яка поінформувала про хід виконання Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження в Гадяцькому районі на 2016-2018 роки.

ВИРІШИЛИ: Інформацію взяти до відома.

СЛУХАЛИ: Зливко Л. О., начальника відділу освіти райдержадміністрації, яка доповіла про хід виконання Програми професійної орієнтації учнівської молоді Гадяцького району на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей у 2015-2018 роках (за 2017 рік).

ВИСТУПИЛИ: Оробей В.А., депутат районної ради, який запропонував проводити у загальноосвітніх навчальних закладах зустрічі із успішними підприємцями міста і району для переймання досвіду організації та ведення підприємницької діяльності.

Бондаренко С.М., перший заступник голови райдержадміністрації, доручив начальнику відділу освіти запланувати зустрічі випускників загальноосвітніх закладів із аграрними і технічними вузами.

ВИРІШИЛИ: Інформацію взяти до відома.

СЛУХАЛИ: Бережного І. І., голову районної організації ветеранів війни та праці, Різніченко З.І., голову районної організації інвалідів,  які відзвітували про хід виконання Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи на період 2017-2018 роки.

ВИРІШИЛИ: Інформацію взяти до відома.

СЛУХАЛИ: Жартовського В. М., директора Гадяцького районного Будинку культури, який представив звіт за період з квітня 2017 по березень 2018 року.

ВИРІШИЛИ: Інформацію взяти до відома.

СЛУХАЛИ: Красюк О. В., директора центральної бібліотечної системи, яка доповіла про роботу у 2017 році.

ВИРІШИЛИ: Інформацію взяти до відома.

СЛУХАЛИ: Матюшенка О.В., голову райдержадміністрації, який запропонував представити на черговій сесії звіт про здійснення районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень за період з  березня 2017  по  березень 2018 року.

ВИРІШИЛИ: Розглянути на сесії звіт голови Гадяцької районної державної адміністрації про здійснення районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень за період з  березня 2017  по  березень 2018 року

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який представив проект рішення про внесення змін до районної Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження в Гадяцькому районі на період 2016-2018 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районної Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження в Гадяцькому районі на період 2016-2018 роки.

СЛУХАЛИ: Кулик О. І., начальника фінансового управління райдержадміністрації, яка поінформувала депутатів про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районного бюджету на 2018 рік.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який представив проект рішення про внесення змін до районної Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження в Гадяцькому районі на період 2016-2018 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районної Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження в Гадяцькому районі на період 2016-2018 роки.

СЛУХАЛИ: Приходька І. В., директора Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який представив проект рішення про внесення змін до відомостей про Мартинівську ЗОШ І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради в ЄДР.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради прийняти рішення про внесення змін до відомостей про Мартинівську ЗОШ І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради в ЄДР

 

 

 

Голова постійної комісії

з питань освіти, культури,

молодіжної політики, спорту і туризму                                        С.Б. Гайдабура

 

Голова постійної комісії

з питань охорони здоров'я та

соціального захисту населення                                                      О.М. Власенко

 

Голова постійної комісії

з питань місцевого самоврядування,

забезпечення законності і правопорядку,

депутатської діяльності та етики,

зв’язків  із засобами масової інформації                                       В.А. Оробей