ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

Протокол

спільного засідання постійних комісій районної ради

з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму, з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення та з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків  із засобами масової інформації

 

08.11.2017                                                                                                         

 

Присутні:

Члени комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму:

Гайдабура Світлана Борисівна

Інзик Сергій Іванович

Білик Світлана Михайлівна

Хохуля Іван Олександрович

 

Члени комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Власенко Олена Миколаївна

Ковальов Іван Олексійович

Волик Микола Олексійович

Пащенко Павло Михайлович

 

Члени комісії з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків із засобами масової інформації:

Оробей Віктор Андрійович

Андрушечко Василь Миколайович

Кревсун Іван Михайлович

Пашко Сергій Дмитрович

 

Запрошені:

Нікітенко Володимир Павлович, голова районної ради;

Матюшенко Олексій Володимирович, голова райдержадміністрації;

Бондаренко Сергій Михайлович, перший заступник голови райдержадміністрації;

Шаповал Олександр Іванович, заступник голови райдержадміністрації;

Панченко Лідія Михайлівна, керівник апарату райдержадміністрації;

Мигаль Наталія Григорівна, керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Пирогова Валентина Яківна, начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради;

Кулик Оксана Іванівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації;

Тарасенко Віталій Юрійович, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

Панасенко Оксана Володимирівна, головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації;

Даниленко Наталія Олександрівна, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації;

Труш Лариса Володимирівна, начальник відділу культури райдержадміністрації;

Власенко Юлія Олексіївна, в.о. головного лікаря КЗ «Гадяцький ЦПМСД»;

Подорожній Олександр Олексійович, заступник головного лікаря Гадяцької ЦРЛ;

Джулай Сергій Васильович, начальник Гадяцького відділу поліції ГУ національної поліції в Полтавській області;

Кеда Анатолій Михайлович, завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації;

Биченко Віталій Васильович, голова районного добровільного товариства «Союз Чорнобиль»;

Бережний Іван Іванович, голова районної організації ветеранів війни та праці;

Тацій Євгенія Іванівна, в.о. директора КП «Інформаційний центр «Регіон».      

            

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про хід виконання районної цільової соціальної Програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки.
 2. Про хід виконання районної Комплексної програми профілактики злочинності і правопорушень на 2016-2020 роки.
 3. Про хід виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Гадяцького району на 2016-2020 роки.
 4. Звіт голови Гадяцької районної ради про свою діяльність за період з листопада 2016 по  листопад 2017 року.
 5. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за дев’ять місяців 2017 року.
 6. Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки.
 7. Про внесення змін до районної  Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції на період  2017-2018 роки.
 8. Про внесення змін та доповнень до Комплексної Програми мобілізаційної підготовки Гадяцького району на 2017 – 2019 роки.
 9. Про внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки.
 10. Про внесення змін до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки.
 11. Про внесення змін до районної Програми увічнення пам’яті видатних земляків на 2015 – 2017 роки.
 12. Про внесення змін до Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання і книго розповсюдження в Гадяцькому районі на 2016 – 2018 роки.
 13. Про внесення змін до штатної чисельності КП «Інформаційний центр «Регіон».
 14. Про внесення змін до районної Програми місцевих стимулів для медичних працівників Гадяцького району на 2017 – 2020 роки.
 15. Про внесення змін до районної  Програми забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів технічними засобами для використання в побутових умовах на 2016-2018 роки.
 16. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік.
 17. Про затвердження районної цільової Програми покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств населення району на2018-2020 роки.
 18. Про затвердження районної Програми соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2018-2020 роки.
 19. Про затвердження районної Програми пільгового медичного забезпечення (зубного протезування)ветеранів війни на 2018-2020 роки.
 20. Про районну Програму «Молодь Гадяччини» на 2018 -2020 роки.
 21. Про затвердження районної Програми підготовки юнаків до військової служби та призову до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018-2020 роки.
 22. Про звернення депутатів Гадяцької районної ради до Верховної Ради України щодо вшанування пам’яті і здобутків Засядька Олександра Дмитровича.
 23. Про звернення депутатів Гадяцької районної ради до Верховної Ради України щодо відзначення на державному рівні 360-ої річниці підписання Гадяцького договору.

 

 

СЛУХАЛИ: Подорожнього О.О., заступника головного лікаря Гадяцької ЦРЛ, який зачитав довідку про хід виконання районної цільової соціальної Програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки.

ВИСТУПИЛИ: Нікітенко В.П., голова районної ради, який запитав про засоби профілактики хвороби з боку медицини.

Подорожній О.О. відповів, що проводиться інформаційна політика.

Тарасенко В.Ю. запропонував роздавати в навчальних закладах предмети захисту.

Нікітенко В.П. рекомендував медикам вивчити це питання і за необхідності внести зміни до Програми, додатково виділивши кошти на дані заходи.

Оробей В.А. запитав, чи достатнє фінансування на сьогодні.

Подорожній О.О. відповів, що коштів достатньо.

ВИРІШИЛИ: Інформацію взяти до відому.

СЛУХАЛИ: Джулая С.В., начальника Гадяцького відділу поліції ГУ національної поліції в Полтавській області, який прозвітував про хід виконання районної Комплексної програми профілактики злочинності і правопорушень на 2016-2020 роки.

ВИСТУПИЛИ: Оробей В.А. запитав, чому збільшилося розкриття злочинів, пов’язаних з незаконним обігом зброї та наркозлочинів.

Джулай С.В. відповів, що це робота дільничних інспекторів поліції, які частіше почали виїжджати на свої дільниці, спілкуватися з мешканцями району. ВИРІШИЛИ: Інформацію взяти до відому.

СЛУХАЛИ: Даниленко Н. О., в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації, яка розповіла про хід виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Гадяцького району на 2016-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Інформацію взяти до відому.

СЛУХАЛИ: : Нікітенка В.П., голову районної ради, який запропонував звіт про свою діяльність за період з листопада 2016 по листопад 2017 року представити на сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради заслухати звіт голови Гадяцької районної ради про свою діяльність за період з листопада 2016  по  листопад 2017 року.

СЛУХАЛИ: Кулик О. І., начальника фінансового управління райдержадміністрації, яка зачитала звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року.

ВИСТУПИЛИ: Оробей В.А., депутат районної ради, який запитав, чому так багато коштів виділяється на Великобудищанську сільську раду.

Куклик О.І. відповіла, що це цільові кошти, які виділяються з ГПУ «Полтавагазвидобування».

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року.

СЛУХАЛИ: Тарасенка В.Ю., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, який представив членам комісії проект змін до районної комплексної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районної комплексної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Тарасенка В.Ю., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, який ознайомив депутатів із проектом змін до

районної  Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції на період  2017-2018 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районної  Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції на період 2017-2018 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С.М., першого заступника голови райдержадміністрації, який представив проект змін та доповнень до Комплексної Програми мобілізаційної підготовки Гадяцького району на 2017-2019 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни та доповнення до Комплексної Програми мобілізаційної підготовки Гадяцького району на 2017-2019 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С.М., першого заступника голови райдержадміністрації, який ознайомив присутніх з проектом змін до районної Програми оздоровлення і відпочинку дітей на 2016-2019 роки

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити зміни до районної Програми оздоровлення і відпочинку дітей на 2016-2019 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С.М., першого заступника голови райдержадміністрації, який зачитав проект змін до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити зміни до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С.М., першого заступника голови райдержадміністрації, який представив проект змін до районної Програми увічнення пам’яті видатних земляків на 2015 – 2017 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити зміни до районної Програми увічнення пам’яті видатних земляків на 2015 – 2017 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С.М., першого заступника голови райдержадміністрації, який представив проект змін до Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання і книгорозповсюдження в Гадяцькому районі на 2016-2018 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити зміни до Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання і книгорозповсюдження в Гадяцькому районі на 2016-2018 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С.М., першого заступника голови райдержадміністрації, який зачитав проект змін до штатної чисельності КП «Інформаційний центр «Регіон».

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до штатної чисельності КП «Інформаційний центр «Регіон».

СЛУХАЛИ: Бондаренка С.М., першого заступника голови райдержадміністрації, який ознайомив депутатів із проектом змін до районної Програми місцевих стимулів для медичних працівників Гадяцького району на 2017 – 2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районної Програми місцевих стимулів для медичних працівників Гадяцького району на 2017 – 2020 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С.М., першого заступника голови райдержадміністрації, який презентував проект змін до районної  Програми забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів технічними засобами для використання в побутових умовах на 2016-2018 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районної Програми забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів технічними засобами для використання в побутових умовах на 2016-2018 роки.

СЛУХАЛИ: Кулик О. І., начальника фінансового управління райдержадміністрації, яка представила зміни до показників районного бюджету на 2017 рік.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити зміни до показників районного бюджету на 2017 рік.

СЛУХАЛИ: Тарасенка В.Ю., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, який ознайомив депутатів із проектом районної цільової Програми покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств населення району на 2018-2020 роки.

 

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради прийняти районну цільову Програму покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств населення району на 2018-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Тарасенка В.Ю., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, який представив районну Програму соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2018-2020 роки.

ВИСТУПИЛИ: Андрушечко В.М., який запитав про оздоровлення учасників ліквідації аварії на ЧАЕС 2 категорії.

Тарасенко В.Ю. відповів, що оздоровлення учасників ліквідації аварії на ЧАЕС 2 категорії проводиться виключно за рахунок місцевих бюджетів.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити районну Програму соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2018-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який презентував проект районної Програми пільгового медичного забезпечення (зубного протезування) ветеранів війни на 2018-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити районну Програму пільгового медичного забезпечення (зубного протезування) ветеранів війни на 2018-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С.М., першого заступника голови райдержадміністрації, який представив Програму  «Молодь Гадяччини» на 2018 -2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити Програму  «Молодь Гадяччини» на 2018 -2020 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С.М., першого заступника голови райдержадміністрації, який ознайомив депутатів із районною Програмою підготовки юнаків до військової служби та призову до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити районну Програму підготовки юнаків до військової служби та призову до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С.М., першого заступника голови райдержадміністрації, який зачитав проект звернення депутатів Гадяцької районної ради до Верховної Ради України щодо вшанування пам’яті і здобутків Засядька Олександра Дмитровича.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити та направити до Верховної Ради України звернення щодо вшанування пам’яті і здобутків Засядька Олександра Дмитровича.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С.М., першого заступника голови райдержадміністрації, який представив проект звернення депутатів Гадяцької районної ради до Верховної Ради України  щодо відзначення на державному рівні 360-ої річниці підписання Гадяцького договору.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити та направити до Верховної Ради України звернення щодо відзначення на державному рівні 360-ої річниці підписання Гадяцького договору.

 

 

 

Голова постійної комісії

з питань освіти, культури,

молодіжної політики, спорту і туризму                                  С.Б. Гайдабура

 

Голова постійної комісії

з питань охорони здоров'я та

соціального захисту населення                                                О.М. Власенко

 

Голова постійної комісії

з питань місцевого самоврядування,

забезпечення законності і правопорядку,

депутатської діяльності та етики,

зв’язків  із засобами масової інформації                                 В.А. Оробей