Порядок денний

двадцять шостої позачергової сесії

Гадяцької районної ради сьомого скликання

06 жовтня 2017 року

 

 1. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Гадяцького району на 2017 рік.
 2. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Гадяцькою районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2017 рік.
 3. Про внесення змін до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки.
 4. Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки.
 5. Про внесення змін до Цільової соціальної програми захисту населеня і територій Гадяцького району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2017 роки.
 6. Про внесення змін до районної Програми місцевих стимулів для медичних працівників Гадяцького району на 2017 – 2020 роки.
 7. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування Гадяцького району на 2016 – 2017 роки.
 8. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
 9. Про передачу майна в безоплатне користування (позичку) відділу освіти Гадяцької РДА.
 10. Про передачу майна в безоплатне користування (позичку) Гадяцькій РДА.
 11. Про передачу майна в безоплатне користування (позичку) фінансовому управлінню Гадяцької РДА.
 12. Про передачу майна в безоплатне користування (позичку) управлінню соціального захисту населення Гадяцької РДА.
 13. Про надання згоди на  проведення  капітального ремонту Гадяцькій ЦРЛ».
 14. Про надання згоди відділу культури райдержадміністрації на проведення капітального ремонту.
 15. Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад Гадяцького району  в оренду відділу освіти Гадяцької РДА.
 16. Про розгляд рішення Гадяцької міської ради.
 17. Про внесення змін до штатного розпису спеціальної адміністрації Регіональгного ландшафтного парку «Гадяцький».
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки 1,8400 га сільськогосподарського призначення, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться за межами населених пунктів на території Вельбівської сільської ради .
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки 1,8900 га сільськогосподарського призначення  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться за межами населених пунктів на території Вельбівської сільської ради.
 20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки 2,1800 га сільськогосподарського призначення  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться за межами населених пунктів на території Вельбівської сільської ради.
 21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки 2,4074 га, сільськогосподарського призначення, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться за межами населених пунктів на території  Вельбівської сільської ради.
 22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 18,3719 га, для рибогосподарських потреб, яка знаходиться за межами населеного пункту на території Книшівської сільської ради.
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 3,5935 га, для рибогосподарських потреб, яка знаходиться за межами населеного пункту на території Книшівської сільської ради.
 24. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 22,2469га ріллі, яка розташована в адміністративних межах Соснівської сільської ради.
 25. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 108,1871 га ріллі, яка розташована в адміністративних межах Соснівської сільської ради.
 26. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 115,9335 га ріллі, яка розташована в адміністративних межах Соснівської сільської ради.
 27. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 33,1177 га ріллі, яка розташована в адміністративних межах Соснівської сільської ради.
 28. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 37,6983 га ріллі, яка розташована в адміністративних межах Соснівської сільської ради.
 29. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 76,1175  га ріллі, яка розташована в адміністративних межах Соснівської сільської ради.
 30. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 12, 6838 га ріллі, яка розташована в адміністративних межах Соснівської сільської ради.
 31. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 44, 7581га ріллі, яка розташована в адміністративних межах Соснівської сільської ради.
 32. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову

оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 91,5806  га ріллі, яка розташована в адміністративних межах Соснівської сільської ради.

 1. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову

оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 136,1904 га ріллі, яка розташована в адміністративних межах Соснівської сільської ради.

 1. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 21,0030  га ріллі, яка розташована в адміністративних межах Соснівської сільської ради.

         35.Різне.