06.01.2015 року голова райдержадміністрації Олексій Володимирович Матюшенко провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації. На нараді підвели підсумки роботи за 2014 рік та накреслили пріоритетні напрямки роботи на 2015 рік.

    Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Володимирович Волощук   зазначив, що реалізація більшості з поставлених завдань потребувала значних фінансових ресурсів і була можлива лише за умови наявності фінансування. В першу чергу, надходження субвенції з державного бюджету. Складна економічна ситуація в країні, відсутність фінансування не дали змоги реалізувати завдання в повному об’ємі, а також   він повідомив, що 16.01.2015 року буде проведено обговорення з питання затвердження бюджету  на 2015 рік. Відзначив, що в цьому році, виконати заплановані показники, зокрема, місцевим бюджетам буде непросто.

       Заступник голови райдержадміністрації Сергій Михайлович Бондаренко в ході наради  визначив п`ять пріоритетних напрямків діяльності  у 2015 році відділу освіти, культури, соціального захисту населення, медицини та служби  у справах дітей, акцентував увагу присутніх на  питанні  забезпечення оперативного інформування про проведену роботу та своєчасне висвітлення та поновлення інформації на офіційному сайті Гадяцької райдержадміністрації, районної ради та на  веб -сторінці  веб-сайту Полтавської облдержадміністрації. Сергій Михайлович також повідомив присутнім про  проведення звітно-виборчих зборів із формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації, які відбудуться наприкінці  січня 2015 року та закликала представників інститутів громадянського суспільства до участі у зборах.

     З обговорених питань головою райдержадміністрації дано відповідні доручення  вище зазначеним керівникам.