25 лютого у залі засідань районної ради під головуванням Сергія Бондаренка за участі голови районної ради Володимир Нікітенка відбулася розширена нарада.

Першим заслухали питання про соціальний захист дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

У обговоренні даного питання Володимир Нікітенко закликав відділ освіти більше уваги звертати на проблему булінгу у навчальних закладах та попереджати будь-які прояви насильства у підлітковому середовищі.

 

Про реалізацію в районі заходів щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення говорили спеціалісти з пенсійного фонду, управління держпраці та центру зайнятості.

Крім того заслухали інформацію про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців, про дотримання вимог ЗУ «Про звернення громадян» та виконання антикорупційного законодавства управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації.

У додаткових питаннях заслухали інформацію про стан техногенно-екологічної безпеки, результати роботи РЛП «Гадяцький» та КП «Сервіс», стан захворюваності на ГРВІ та грип у Гадяцькому районі.

Володимир Нікітенко повідомив, що у березні відбудеться семінар для працівників органів місцевого самоврядування по питанню поводження з ТПВ та попрохав сільських голів і КП «Сервіс» долучитися до участі у ньому. Крім того закликав усіх дотримуватися гігієни та берегтися від різного роду інфекцій і хвороб.