14 жовтня у місті Гадячі в парку «Перемога» виконавчий апарат на чолі з головою Гадяцької районної ради Володимиром Нікітенком взяли участь у відкритті пам’ятного знаку загиблим воїнам на Сході України – нашим землякам.

Пам’ятний знак виготовили за кошти учасників бойових дій. Міською владою наприкінці минулого року погоджено з Міністерством культури місце розташування майбутнього монументу, організовано проведення підготовчих робіт по облаштуванню місця під пам’ятним знаком. Наступним кроком буде визначення того, яким  буде цей пам’ятник та розробка його ескізу.

Привітали усіх присутніх з Днем захисника України, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва міський голова Володимир Нестеренко, військовий комісар Гадяцького районного військового комісаріату Микола Овчаренко та старший солдат, учасник бойових дій Валерій Сухно. Настоятель Свято-Михайлівської церкви Православної церкви України протоієрей Олег Пограничний провів молебень за загиблими захисниками України.

Пам’ять про всіх героїв, які віддали своє життя за Україну, присутні вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам.