З метою підвищення рівня знань підлітків у сфері публічного управління, підвищення інтересу дітей шкільного віку до розвитку локальної демократії в Україні, ознайомлення їх із проблематикою та практичними аспектами діяльності місцевих рад, виховання патріотизму та поваги до держави, а також популяризації діяльності органів місцевого самоврядування в Україні Полтавська обласна Асоціація органів місцевого самоврядування проводить обласний конкурс образотворчого мистецтва серед дітей шкільного віку Полтавської області «Самоврядування очима дітей».

Конкурс проводиться серед дітей шкільного віку від 6 до 17 років Полтавської області. Дата визначення переможців Конкурсу - 6 грудня 2019 року методом підрахунку результатів онлайн-голосування на фейсбук-сторінці Асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування».

У кожній номінації учасник може представити лише одну роботу. Конкурс відбудеться в трьох вікових категоріях:

І – 6-9 років (включно);

ІІ – 10-12 років (включно);

ІІІ – 13-17 років (включно).

Роботи подаються до 20 листопада 2019 року включно за адресою: вул. Соборності, 45, м. Полтава, кім. 439.

Контактна особа Ландар Олена Миколаївна тел. (0532) 56-00-56 або звертатися на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Основні вимоги до конкурсних робіт – образотворче мистецтво (графіка, живопис) роботи повинні бути виконані в техніках: акварель, гуаш, кольорові олівці, фломастери, кулькові та гелеві ручки.

Конкурсні роботи оформлюються розміром формату А-3.

З положенням про конкурс детальніше можна ознайомитися за посиланням:

Положення про обласний конкурс образотворчого мистецтва серед дітей шкільного віку Полтавської області «Самоврядування очима дітей».