6 серпня у залі засідань районної ради під головуванням Володимира Нікітенка за участі виконувача обов’язків  голови райдержадміністрації Сергія Бондаренка відбулося засідання президії Гадяцької районної ради щодо узгодження дати проведення чергової сесії та проекту порядку денного.

Голова районної ради повідомив, що відповідно до плану роботи районної ради потрібно затвердити  звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2019 року. Окрім цього, є перевиконання районного бюджету, яке складає 5,3 % (два  мільйони  гривень) і ці кошти необхідно розподілити  відповідно до бюджетних запитів та депутатських звернень.

Депутати заслухали та обговорили проект порядку денного. Окрім озвучених питань, депутат Анатолій Цимбал порушив тему придбання реанімобіля для Гадяцької ЦРЛ. Він звернувся до головного лікаря КНП «Гадяцька ЦРЛ» Гадяцької районної ради Олександра Басараба із проханням надати бюджетний запит до районної ради по цьому питанню.

Жваво обговорювали депутати проект рішення про припинення Плішивецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області шляхом її ліквідації. Крапку у цьому питанні повинні поставити засідання постійної комісії та сесії районної ради.

У різному депутат Володимир Дудко запропонував на засіданні постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування розглянути питання законності підготовки до буріння свердловин на території Ландшафтного парку «Гадяцький» - землях Плішивецької сільської ради.

Засідання постійних комісій депутати вирішили провести 14 серпня. Пленарне засідання сесії – 16 серпня. До проекту порядку денного попередньо внесено 19 питань.