6 серпня голова районної ради Володимир Нікітенко взяв участь і виступив на  щотижневій нараді при виконувачу обов’язків голови райдержадміністрації.

На початку наради районні керівники вручили почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, з нагоди ювілейних днів народження – директору Гадяцької міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості Любові Різун та головному бухгалтеру відділу управління майном районної ради Ганні Волошин. З днем народження також привітали голову районного  добровільного товариства  «Союз Чорнобиль» Віталія Биченка.

Під час засідання заслухали питання про організацію санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2019 році; про роботу Гадяцького центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю за І півріччя 2019 року; про стан безпеки в Гадяцькому районі; про стан поводження з твердими побутовими відходами в населених пунктах Гадяцького району; про Програму «Бюджет участі Полтавської області у 2019 році».

Володимир Нікітенко виступив із питання збереження здоров'я, посилення профілактики захворюваності населення району та необхідності і важливості вакцинації.