16 липня Володимир Нікітенко взяв участь та виступив на щотижневій апаратній нараді під головуванням виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Сергія Бондаренка.

На порядок денний було винесено такі питання:

  1. Про виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 25.02.2019 №120 «Про черговий призов громадян області на строкову військову службу у квітні - червні 2019 року».
  2. Про хід виконання районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки.
  3. Про результати періодичної перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Книшівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених статтями 30,31,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
  4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Із першого питання доповідав військовий комісар Гадяцького районного військового комісаріату Микола Овчаренко. В ході підготовки та проведення минулого призову військовим комісаріатом Гадяцького району була організована постійна взаємодія з органами місцевої виконавчої влади, підприємствами, учбовими закладами та організаціями з питань призову громадян на строкову військову службу. Так на підставі Указу Президента України була своєчасно створена призовна комісія. Викликано на медичну комісію – 1019, наряд на призов – 26, не з'явилось, всього – 499, визнано придатними до військової служби, всього – 477, відправлено у війська – 26.

Головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації Оксана Панасенко доповіла про хід виконання районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки. За період з січня по липень 2019 року відділом культури райдержадміністрації спільно з відділом освіти, КДЮСШ та МО ГО ВФСТ «Колос» проводились ряд спортивно-масових заходів з різних видів спорту, серед яких змагання «Різдвяні канікули»: волейбол, баскетбол; відкриті турнір з боксу пам´яті П.Дяченка та О.Ісметова; турніри з футзалу; змагання з шахів, шашок до Дня Соборності та Дня Конституції; відкриті турніри з волейболу серед ветеранів, до Дня Героїв Небесної Сотні, спортивні ігри до Дня захисту дітей, змагання з паркового волейболу та міні-футболу до Дня молоді та ін. Відповідно до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки відділом культури на проведення спортивно-масових заходів за січень-червень 2019 року використано 92,5 тис.грн. На придбання призів, кубків, грамот, спортобладнання – 36,5 тис.грн., на перевезення спортсменів – 43,9 тис.грн., на відрядження – 12,1 тис.грн.

Про результати періодичної перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Книшівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених статтями 30,31,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» доповідала начальник відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації Маргарита Шершень. Після перегляду відеоролика по даному питанню Володимир Нікітенко зробив зауваження апарату райдержадміністрації, що доручення, озвучені на апаратних нарадах, не виконуються. Також голова районної ради наголосив на тому, що сільські голови повинні нести відповідальність за бездіяльність.

 

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району поінформував начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області Василь Губський. Начальник сектору реагування патрульної поліції Гадяцького відділу поліції Олександр Явтушенко доповів про стан безпеки в районі.

Інженер-електронік відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та екології райдержадміністрації Наталія Рудченко доповіла про обстеження місць відпочинку біля водних об’єктів у тих сільських радах, які не брали участь у районному конкурсі «Краще місце масового відпочинку біля водного об’єкта на території Гадяцького району».

Також вона оголосила підсумки конкурсу «Збережемо довкілля разом» по збору використаних батарейок серед сільських рад, відділів, управлінь райдержадміністрації та комунальних установ району. Результати наступні: 1 місце – Управління соціального захисту населення (42 кг батарейок), 2 місце – Цетнтральна бібліотека ім. Лесі України (12 кг), 3 місце - Мартинівська сільська рада (10 кг). Призери конкурсу отримали сертифікати на придбання цінних подарунків.