4 червня депутати Гадяцької районної ради взяли участь у виїзному засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів і  цін, соціально - економічного розвитку регіону,  малого і середнього бізнесу та управління майном, на якому говорили про хід виконання Програми розвитку дорожнього господарства Гадяцького району на умовах співфінансування заходів з районного бюджету на 2018-2020 роки.

За словами голови райдержадміністарції Олексія Матюшенка, дорога Т 1705 Гадяч-Опішня до межі Зіньківського району відремонтована і проїзна. На дорогу державного значення до межі Лохвицького району  мають право субсидіарно виділяти кошти лише об’єднані територіальні громади Гадяцького району – Петрівсько-Роменська, Сергіївська і Гадяцька.

Комісія виїхала на ділянку дороги в напрямку Великих Будищ, де наразі КП «Сервіс» та ТОВ «ГРАНД-СТРОЙ-СЕРВІС» здійснюють ямковий ремонт на двох ділянках дороги.

Відмовитися від ямкового ремонту неможливо, адже якщо його не робити, то проїзних доріг взагалі не буде. Тому робиться усе можливе для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього полотна від подальшого руйнування. На будівництво нових доріг у районі коштів немає.

Болючою проблемою залишається перевантажений великоваговий транспорт, що призводить до швидкого руйнування автошляхів.

За результатам виїзного засідання депутати вирішили направити до Міністерства інфраструктури звернення щодо ремонту доріг у районі.