16 травня у Полтаві відбулися фінальні змагання Спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області. На стадіоні «Динамо» та спортивних майданчиках міста проходили ігри з волейболу, міні-футболу, шахів, шашок та настільного тенісу. Спортсменів привітали голова обласної ради Олександр Біленький та начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Буцький.

У шашки грали Ціпківський сільський голова Вадим Біляк, який здобув 6 місце та в.о. старости сіл Краснолуцької сільської ради Галина Ярмак, яка зайняла 7 місце.

У шахах змагалися Книшівський сільський голова Тетяна Мілька, яка виборола 2 місце та Харківецький сільський голова Сергій Вакуленко, який зайняв 7 місце. У загальному заліку команда з шахів здобула 2 місце.  

У настільний теніс грали депутат Бобрицької сільської ради Людмила Пилипенко та в.о. старости сіл Петрівсько-Роменської сільської ради Іван Кудінов. Призових місць спортсмени не зайняли.

Збірну з волейболу представляли голова районної ради Володимир Нікітенко, депутати районної ради Олексій Уманцев та Ігор Близнюк, голова Краснолуцької ОТГ Віктор Романенко та депутат ОТГ Володимир Усик, заступник Петрівсько-Роменського сільського голови В’ячеслав Титаренко, в.о. старости сіл Сергіївської сільської ради Олексій Коркішко. Наша команда не зуміла вийти з підрупи, поступившись збірній Решетилівського району.

Команда з міні-футболу у серії післяматчевих пенальті виграла відбірковий матч у збірної Хорольського району. У півфіналі довгий час вели в рахунку, але в кінці матчу підсіли та поступилася збірній Полтавського району. У грі за срібло футболісти програли команді з Котелевського району та посіли 4 місце. У футбол грали депутат районної ради Іван Хохуля, Плішивецький сільський голова Віталій Луценко, депутати сільських рад Дмитро Каднай, Анатолій Павленко, Василь Лавріненко, Дмитро Погрібний, Володимир Андрусенко.

Завдяки тому, що наша команда була представлена у всіх видах змагань та показала непогані результати, у загальному заліку збірна Гадяцького району посіла 3 місце.