У рамках підготовки до зональних змагань та обласної спартакіади, з метою залучення голів рад до активних занять фізичною культурою і спортом 16 квітня у Гадячі відбулися змагання серед сільських голів, голів ОТГ та старост, їх заступників та працівників районної ради з 2-х видів спорту – дартсу (жінки) і перетягування канату (чоловіки).

Спортивна зустріч проведена за ініціативи Володимира Нікітенка та організована головою районного осередку ВФСТ «Колос» Миколою Колотвіновим

У змаганнях із дартсу взяли участь 14 учасниць, у перетягуванні канату – 3 команди.

Така нехитра і водночас цікава гра метання дротиків на влучність, як дартс, насправді, універсальна. Це і спорт, і розвага, і відмінний спосіб проведення дозвілля, і найголовніше – це змагання. Цьогоріч дартс вперше внесений до змагань обласної спартакіади.

Переможцями з метання дротиків стали:

1 місце – Тетяна Мілька, Книшівський сільський голова.

2 місце – Світлана Осадча, головний спеціаліст з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради.

3 місце – Галина Ярмак, в.о. старости сіл Краснолуцької сільської ради.

Змагання з перетягування каната зараз досить популярні і вважаються одним з найбільш цікавих командних видів спорту. Ця гра розвиває не тільки спритність і витривалість, але й виховує командний дух. У ній неможливо розслабитися і грати в півсили.

У цих змаганнях 1 місце виборола команда у складі Сарського сільського голови Олега Виноградова,  Харковецького сільського голови Сергія Вакуленка, Плішивецького сільського голови Віталія Луценка, Веприцького сільського голови Віктора Золотарьова, Рашівського сільського голови Володимира Омельченка.

2 місце зайняла збірна у складі голови районної ради Володимира Нікітенка, Краснолуцького сільського голови Віктора Романенка, в.о. старост сіл Краснолуцької сільської ради Сергія Небрата та Валерія Власенка.

3 місце дісталося команді у складі заступника Петрівсько-Роменського сільського голови В’ячеслава Титаренка, в.о. старости сіл Петрівсько-Роменської сільської ради Івана Кудінова та головних спеціалістів відділу організаційно-правової роботи виконавчого апарату районної ради Романа Стромила і Антона Фетісова.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами і медалями.