21 грудня під головуванням Володимира Нікітенка відбулося перше пленарне засідання 43 сесія Гадяцької районної ради 7 скликання.

У роботі пленарного засідання взяли участь 28 депутатів районної ради, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, його заступники, представники правоохоронних органів, сільські голови району, керівники відділів, управлінь райдержадміністрації, причетні до підготовки проектів рішень сесії, ЗМІ.

Депутати підтримали проекти рішень про внесення змін до низки районних програм і бюджету на 2018 рік.

Потому заслухали і затвердили районний бюджет на наступний рік.

Доходи районного бюджету визначили у сумі  325 872 034  гривень, у тому числі доходи загального фонду районного бюджету – 321 990 668 гривень та доходи спеціального фонду районного бюджету – 3 881 366 гривень.

Видатки районного бюджету – у сумі 325 872 034 гривень, у тому числі видатки загального фонду районного бюджету – 321 190 668 гривень та видатки спеціального фонду районного бюджету – 4 681 366 гривень.

На сесії затвердили ряд нових районних програм, план роботи ради на 2019 рік, фінансові плани комунальних підприємств «Сервіс» та «Гадяччина туристична»

Депутатському корпусу представили нового директора КП «Регіональний ландшафтний парк «Гадяцький», після чого сесія прийняла рішення укласти з ним трудовий контракт строком на 1 рік.

На пленарному засіданні затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства, які знаходяться за межами населених пунктів на території Римарівської, Харковецької та Сарівської сільських рад загальною площею 98,5 га.

Депутати розглянули  майнові питання, затвердили грошові норми витрат на безоплатне одноразове харчування учнів пільгових категорій закладів загальної середньої освіти району у 2019 році.

У різному виступив депутат районної ради Віктор Оробей. Він подякував районному керівництву та депутатському корпусу за підтримку у виданні книги «Правоохоронці Гадяччини: минуле і сьогодення», презентація якої відбулася у День вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС та Національної поліції.