30 листопада під головуванням Володимира Нікітенка відбулася 41 сесія Гадяцької районної ради 7 скликання.

У її роботі взяли участь 26 депутатів районної ради, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, його заступники, представники правоохоронних органів, міської ради, сільські голови району, керівники відділів, управлінь райдержадміністрації, причетні до підготовки проектів рішень сесії, ЗМІ.

Володимир Нікітенко представив звіт про свою діяльність та діяльність ради з листопада 2017 по листопад 2018 року.

Основною формою та результатом діяльності голови ради є пленарні засідання. У звітному періоді відбулося 14 пленарних засідань сесій районної ради, з них 9 – позачергових, на яких ухвалено 338 рішень.

За період із листопада минулого року по даний час постійні комісії провели 29 засідань. У роботі комісій брали участь начальники відповідних управлінь, відділів і служб райдержадмінісьтрації. Розглянуто 207 питань, з яких 180 внесено на розгляд сесій.

Головними у діяльності ради у звітному періоді були питання соціально-економічного та культурного розвитку району, формування і виконання районного бюджету, раціонального використання бюджетних коштів, медичного обслуговування населення в умовах реформування в галузі охорони здоров'я, забезпечення функціонування закладів освіти та інших закладів і установ комунальної власності районної ради, підвищення використання майна спільної власності та інші.

На контролі в районній раді перебуває 49 районних програм та 187 рішень. За звітний період прийнято 22 нові програми.

На черговій сесії затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року. Доходи загального фонду склали 319319,5 тис. грн., спеціального фонду – 11615,5 тис. грн. Видатки загального фонду – 297361,1 тис. грн., спеціального фонду – 17596,1 тис. грн.

Районна рада внесла зміни до ряду районних програм та бюджету на 2018 рік. Крім того затвердили і нові програми:

підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи на період 2019-2020 роки;

розвитку архівної справи у Гадяцькому районі на 2019-2021 роки;

впровадження добровільного медичного страхування  працівників бюджетної сфери Гадяцького району на 2018-2020 роки.

надання соціальних послуг соціально вразливим верствам населення на безоплатній основі на 2019-2020 роки.

На сесії розглянуто і затверджено майнові та земельне питання, розпорядження щодо використання коштів цільового фонду.

Районна рада підтримала звернення депутатів Шишацької районної ради Полтавської області до Президента України та Верховної Ради України з проханням відхилити проект Закону «Про порядок утворення, ліквідації районів, встановлення і зміни їх меж».

 У різному депутат районної ради Сергій Інзик висловив занепокоєння стосовно курсування автобусів по району,  які рухаються не за графіком або взагалі не їздять до населених пунктів. Депутат Дмитро Мотрич попрохав голову райдержадміністрації розібратися зі слизькими дорогами в районі.