У розділі можна ознайомитися з розкладом фахових майстерень Української асоціації районних та обласних рад в рамках Проекту ПУЛЬС.
Заходи цього сезону розпочались у жовтні 2018 та фінішуватимуть у вересні 2019 року. Загальна їх кількість становить цифру 48.
Кожен регіон країни обрав для себе пріоритетні теми за якими експерти Асоціації підготовили оригінальні програми та наочні матеріали, виділивши найважливіше для практичної діяльності місцевого самоврядування.
Учасники заходів – депутатський корпус та посадові особи районного та обласного рівня.
Формат – чотиригодинні тренінги, що передбачають роз’яснення законодавства у відповідній сфері, а також механізмів його реалізації на практиці. Також обговорюватимуться проблемні питання у діяльності рад та шляхи їх подолання. Буде кава-пауза та повноцінний обід. Тренінги є безкоштовними.
Усі навчання відбуваються в обласних центрах регіонів, зазвичай у приміщеннях обласних рад.
Щоб потрапити на навчання, необхідно подати заявку за номером телефону 044-484-05-66 або написавши на адресу електронної скриньки Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. Зазначені контакти також слугують для отримання довідкової інформації.
Фахові майстерні організовуються в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.
Розклад та інша інформація у інфографіці нижче.