З нагоди відзначення Державного свята - Дня Незалежності України спільним розпорядженням голови Гадяцької районної ради Нікітенка В.П. та голови районної державної адміністрації Матюшенка О.В. від 06.08.2018 №483/44-р до Книги Пошани Гадяцького району з врученням посвідчення та нагрудного знака встановленого зразка  занесено Губського Василя Васильовича, підполковника цивільного захисту, начальника Гадяцького районного сектору Головного управління ДСНС України у Полтавській області.

        Цією високою нагородою Василя Васильовича відзначено за вагомий особистий внесок у соціально – економічний розвиток району, активну діяльність щодо створення та координації роботи підрозділів мобільних пожежних охорон району, патріотизм, гуманістичну позицію та альтруїзм, виявлені при ліквідації надзвичайних ситуацій, рятуванні життя громадян Гадяцького району та їх майна.

       Щиро вітаємо Василя Васильовича з високою відзнакою та бажаємо здоров′я, щедрої долі, наснаги  та нових успіхів у служінні людям на благо нашої держави України!