У їх роботі взяли участь та виступили голова районної ради Володимир Нікітенко, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко. Вели засідання  голови постійних комісій з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків із засобами масової інформації Віктор Оробей та з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого і середнього бізнесу та управління майном Анатолій Цимбал.

Комісії заслухали інформацію про заходи з профілактики, діагностики та лікування хворих на цукровий діабет в Гадяцькому районі; хід виконання Програми по  локалізації та ліквідації амброзії полинолистої та інших карантинних рослин на території Гадяцького району на 2018-2020 роки та прийняли відповідні рекомендації.

Депутати вирішили на черговій сесії заслухати доповіді про результати діяльності органів правопорядку та прокуратури на території Гадяцького району за перше півріччя 2018 року.

Окрім того, спільні засідання постійних комісій розглянули більше 30 питань, що вносяться на розгляд чергової сесії, серед яких - звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2018 року, зміни до діючих районних програм та бюджету на 2018 рік, майнові, земельні та ін. Також на черговій сесії депутати планують підтримати ряд звернень.