Відповідно до річного плану роботи голова районної ради Володимир Нікітенко запропонував скликати чергову сесію, на якій заслухати звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2018 року, інформацію про діяльність органів правопорядку та прокуратури на території району за перше півріччя 2018 року, ряд питань, по яких надійшли подання від райдержадміністрації та проекти рішень, підготовлені  виконавчим апаратом, відділом управління майном районної ради та відділом у Гадяцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

Пленарне засідання тридцять сьомої сесії районної ради за пропозицією голови вирішили скликати 17 серпня о 10-й годині у залі засідань районної ради (м. Гадяч, вул. Лесі Українки, 2). Засідання постійних комісій запланували провести 15 серпня.

 У роботі президії взяли участь голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, причетні до підготовки проектів  рішень.