14 червня під головуванням Володимира Нікітенка відбулося пленарне засідання 34 позачергової сесії Гадяцької районної ради 7 скликання.

У її роботі взяли участь 27 депутатів районної ради, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, представники правоохоронних органів, міської  ради, сільські голови району, керівники відділів, управлінь райдержадміністрації, причетні до підготовки проектів рішень сесії, ЗМІ.

Перед початком пленарного засідання районні керівники вручили депутату районної ради Тамарі Буханець Почесну грамоту районної ради та райдержадміністрації за активну громадянську позицію, добросовісне виконання депутатських обов’язків та з нагоди ювілею.

Голова постійної комісії районної ради з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків із засобами масової інформації Віктор Оробей вручив Володимиру Нікітенку Грамоту Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування за вагомий особистий внесок у розвиток та зміцнення місцевого самоврядування, активну громадянську позицію та з нагоди 25-річчя створення Асоціації.

Крім того, Володимир Нікітенко за рекомендаціями президії районної ради звернувся до редактора газети «Гадяцький вісник» Надії Страшко із вимогою спростування недостовірної інформації у статті, надрукованій в газеті «Гадяцький вісник» 18.05.2018 року під назвою «Чим займаються посадовці без посад» і рекомендував надалі уважніше ставитися до підготовки, написання і висвітлення матеріалів та оперувати в роботі тільки достовірними фактами.

Після цього депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

Районна рада внесла зміни до районних програм  економічного і соціального розвитку Гадяцького району на 2018 рік; розвитку малого і середнього підприємництва у Гадяцькому районі на 2018-2020 роки; розвитку та підтримки аграрного комплексу Гадяцького району за пріоритетними  напрямками на 2016-2020 роки; покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств населення району на 2018-2020 роки; соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020роки та до показників районного бюджету на поточний рік.

Сесія затвердила нову програму за участю поліції та установ освіти Гадяцького району «Навчай, захищай, обороняй, рятуй» на 2018-2020 роки.

Депутати проголосували за визначення опорним закладом освіти Сарську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів та прийняли відповідне рішення.

На пленарному засіданні розглянуто та затверджено низку майнових і земельних питань, приведено у відповідність до Постанови КМУ №363 від 10.05.2018 місячний посадовий оклад голови районної ради.

Також районна рада прийняла та вирішила направити Звернення до Верховної ради України, Прем’єр-міністра України, Міністра інфраструктури України щодо ремонту доріг територіального значення Гадяцького району.

У різному депутат районної ради Віктор Оробей запропонував виділити кошти на ремонт адмінбудівлі у м. Гадячі по вул. Драгоманова, 8, де працюють колективи Інформаційного центру «Регіон», Регіонального ландшафтного парку «Гадяцький», районної організації ветеранів війни та праці, районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), газети «Гадяцький вісник».